За тепло у квартирах тернополян тепер відповідатиме Йосип Куртяк
1 серпня 2011 року міський голова Сергій Надал представив трудовому колективу КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” нового директора Йосипа Володимировича Куртяка. Василь Штопко, який
Читати далі