Вважався зниклим безвісти, – Ангелом додому повертається Юрій Грабас з Тернопільщини
Відлетів до небесних полків, боронячи рідну землю від ворога наш земляк Грабас Юрій Романович. Повідомляє тернопільська міська рада.
Воїн відійшов у вічність на 53-му році життя, під час виконання бойового завдання у Донецькій області. Юрій вважався зниклим безвісти з 11 серпня 2024 року.
Співчуваємо рідним, друзям, усім близьким Героя!
Вічна та світла памʼять захиснику України!
