Вважався зниклим безвісти, – Ангелом додому повертається Юрій Грабас з Тернопільщини

Відлетів до небесних полків, боронячи рідну землю від ворога наш земляк Грабас Юрій Романович. Повідомляє тернопільська міська рада.

Воїн відійшов у вічність на 53-му році життя, під час виконання бойового завдання у Донецькій області. Юрій вважався зниклим безвісти з 11 серпня 2024 року.

Співчуваємо рідним, друзям, усім близьким Героя!
Вічна та світла памʼять захиснику України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *