Робота в Польщі – де шукати цікаві вакансії

Люди в пошуках гарного місця роботи з гідним рівнем оплати праці часто вирішують їхати за кордон. У першу чергу розглядають країни з більш високорозвиненою економікою. Багатьох цікавить можливість переїзду на постійне проживання. Один із кращих і найбільш популярних варіантів у Європі – це робота в Польщі легально. У цій державі знайти вакансію не становитиме великих труднощів.

Ринок праці в країні насичений різноманітними пропозиціями працевлаштування, є попит на спеціалістів зварювальників, будівельників, перукарів, офіціантів, різноробочих, а також представників багатьох інших професій. Для тих, кому потрібна робота в Польщі вакансії знайти нескладно.

Основні причини трудової міграції – пропозиції працедавців офіційні, мігрантам пропонується досить висока оплата, держава дотримується лояльної політики щодо людей, які приїхали на заробітки, створені досить комфортабельні умови.

Безліч переваг стали причиною того, що вакансії на роботу в Польщі для українців – це перспективні і вигідні можливості. Щорічно спостерігається збільшення кількості заробітчан.

Вакансії на роботу в Польщі

Іноземцям пропонується безліч пропозицій від польських працедавців у різних сферах:

  1. Робота українцям на сезон. Один із найбільш популярних видів заробітку, оскільки отримати таку посаду нескладно, зарплата висока. Кожен сезон відрізняється своїми видами вакансій, це може бути збір урожаю, робота на сільськогосподарських угіддях різних типів. Також розвинений напрямок туризму – потрібні офіціанти, покоївки й інший обслуговуючий персонал.
  2. Будівельна галузь. Великим плюсом буде наявність освіти і досвіду в цій сфері. Це вплине на розмір заробітку, який буде значно вище, ніж у різноробочих. У більшості випадків потрібні чоловіки на такі місця – будівельник, інженер.
  3. Промисловість. У цій області також бажано мати спеціальну освіту. Українці можуть отримати посади зварників або електриків на заводах.
  4. Сфера послуг. Роботодавці пропонують місця як для чоловіків, так і для жінок. Популярні вакансії – офіціанти, касири, консультанти, охоронці, вантажники, працівники в салонах краси та ін.
  5. Виробництво. На різних фабриках потрібні швачки, техніки, пакувальники.

Вакансії українцям на роботу у Польщі можна знайти самостійно, використовуючи Інтернет-ресурси, або звернувшись за допомогою до знайомих із досвідом роботи за кордоном. Також можна звернутися в агентства з працевлаштування, які займаються більшістю організаційних моментів і допомагають із оформленням документів.

Вакансії для жінок і чоловіків в Польщі

У Польщі є кілька варіантів працевлаштування: тимчасове та на постійній основі. Вакансії на роботу в Польщі на сезонні роботи, передбачають оформлення спеціального запрошення від наймача. Такий документ стане підставою для офіційного перебування мігранта на території країни протягом 9 місяців.

Вакансії чоловікам у Польщі – це пропозиції в таких напрямках: підприємствах, у сфері будівництва та інших областях. Жінки можуть влаштуватися на сільгоспроботи, фабрики і заводи, у сфері обслуговування та туризму.

Пошук вакансій для українців передбачає велику низку пропозицій. Така робота відкриває нові перспективи і можливості. Польські наймачі пропонують вигідні довгострокові контракти для шукачів з різних вікових груп, як з освітою, так і без.

-1 thoughts on “Робота в Польщі – де шукати цікаві вакансії

  • 14:45 | 29.09.2021 о 14:45
    Permalink

    Цікава та актуальна стаття, якраз шукаю роботу зварювальника за кордоном, розглядаю Чехію і Польщу. Багато чув про компанію Андрія Марисюка, звернуся ще до них за допомогою в пошуку.

Коментарі вимкнені.