Техніка на акумуляторах, яка може стати в пригоді

Останнім часом апарати на акумуляторах стали надзвичайно популярними. За теперішніх умов нестабільного підключення електроенергії людина запасається корисними приладами, що працюють автономно. Одним із таких приладів є пилосос. Адже в квартирі повинно бути чисто за будь-яких обставин. 

Апарати на акумуляторах зазвичай компактні. Розрізняють декілька їх видів:

  • Вертикальні;
  • ручні;
  • комбіновані.

Пилососи на акумуляторах зазвичай мають вагу близько 3-5 кг. Об’єм контейнера для збору пилу в автономних приладах невеликий, до 1 л. Потужність всмоктування досягає 250 Вт. Вибір варіюється від бюджетних моделей до преміумваріантів. Хазяйка яка любить чистоту тільки після прибирання може розслабитися, ввімкнути мобільний заради розваг на ігрових автоматах https://igrovyeavtomati.com.ua/.

Головне, після роботи не забувати ставити пилосос на підзарядку. Роботи-пилососи приклад техніки, яка працює самостійно. Сучасні моделі автоматично продовжують прибирання після підзарядки.

Кавоварка

Деякі компанії-виробники створюють портативні крапельні кавоварки, що працюють на акумуляторі. Техніка, перш за все, призначена для використання робітниками на будівництві. Та може бути присутня і в житлових помешканнях.

Холодильник 

Щоб уникнути псування свіжоприготованої їжі за відсутності електроенергії, корисно мати портативний холодильник. Існують мобільні моделі, що виконують функції як охолодження, так і нагрівання. Об’єм подібного холодильника становить близько 20 літрів. Він може автономно працювати протягом більш ніж 10 годин, що гарантує збереження всіх продуктів. 

При наявності електроживлення холодильник працює від мережі. Під час подорожі його можна використовувати від автомобільного прикурювача.

Світильник

Ефективним рішенням в сучасних умовах є придбання світильника, який живиться від акумулятора. Важливо мати хоча б один такий пристрій вдома (наприклад, настільну лампу). Існує цікавіший варіант: лампочка з акумулятором. При наявності живлення лампочка живиться від мережі через цоколь. Після відключенні електропостачання починає працювати вбудований акумулятор, і лампочка продовжує роботу. Здатна якісно освітлювати приміщення впродовж кількох годин.

Праска

Праска, як і інша автономна техніка, працює без дротів та підключення до мережі. Вона не досягає настільки гарних результатів як стаціонарний прилад. Проте здатна виправити ситуацію. По суті така праска – це портативний акумулятор, до якого прикріплена підошва для прасування. При необхідності її можна зняти і перетворити акумулятор в зарядний пристрій для телефону.

З кожним днем на ринку з’являється все більше якісних автономних пристроїв, користуватися якими легко та зручно.

Коментарі вимкнені.