Каші в раціоні немовлят та дорослих

Порадившись із педіатром, після безмолочної каші Ви можете починати давати Вашому малюку молочну кашу. Перехід на молочну кашу — бентежний момент для мамусь і татусів. А раптом малюкові не сподобається? Якщо ж у малюка чутлива травна система, питань іще більше. Як відомо, 70% імунної системи людини знаходиться у кишковому тракті. Тож здорова мікрофлора кишківника — це запорука міцного імунітету. Якщо вже готові, то  Молочна каша HiPP вважається одним з найкращих виробів такого типу каш на сучасному ринку. Знайти її ви можете на сайті магазину Shop Hipp.

Важлива перевага: молочні каші НіРР взагалі не містять доданого цукру! Це не лише знижує ризики зайвої ваги та карієсу, а й формує здорову харчову поведінку змалку. Каші мають природну легку солодкість, що смакує малюкам. Щоб імунітет та животик були в порядку, HiPP створили молочні каші з пребіотиками. 

Споживання дитячих молочних каш

Молочна каша містить у складі дитячу молочну суміш, тому для їх приготування Вам потрібно лише додати води згідно рецепту. Ммм, смакота готова. Каші — це незамінний продукт у раціоні малюка і дуже важлива страва для формування здорових харчових звичок. Та уважні батьки розуміють, наскільки важлива якість злаків, що входять до складу каш. Де вони ростуть, в яких умовах, як їх зберігають та переробляють?

Дорослі каші швидкого приготування – це зовсім інших вид каш

Для виробництва миттєвих каш потрібно відшліфувати зерна, подрібнити та на пластівцях роблять насічки, щоб миттєво поглинати вологу. Як результат – миттєве приготування каш, що економить час споживача.

Цінність традиційних каш полягає в наявності волокон та грубих тканин цільного зерна, які покращують переварювання їжі та позитивно впливають на роботу ЖКТ.

Каші швидкого приготування не зберігають в собі повною мірою багатьох вітамінів та мікроелементів. Каші швидкого приготування містять менше корисних речовин і забагато крохмалю, який переробляється в організмі на цукор. Саме тому їх краще споживати в невеликих кількостях та за крайньої необхідності.

Найпопулярніші каші

  • Гречана – містить в собі дуже багато корисних речовин та мінералів. Позитивно впливає на рівень холестерину в крові та підвищує імунітет. Такоє містить глютен.
  • Вівсяна каша – одна з найкорисніших каш. Крупа вівсянки дуже добре очищає кишківник та нормалізує роботу ЖКТ. Знижує рівень холестерину та покращує імунну систему. Саме тому вважається кращою кашею для сніданку.
  • Рисова – чудовий сніданок, оскільки дає великий заряд бадьорості на цілий день. Ідеально підходить для тих, хто має харчову алергію. При цьому не варто споживати її в великих кількостях тим людям, які мають проблеми з кишечником та страждають від запорів.

Коментарі вимкнені.