ТОП 3 Ігрові Автомати для Гри на Реальні Гривні

Вітаємо Вас. З того моменту, як азартні ігри в Україні стали легальними, ця ніша стала стрімко розвиватися в нашій країні. З’являлися нові і нові ігрові автомати на гроші. Однак це зовсім не означало, що класика почала пропадати. Насправді ж українці, навпаки, завжди любили старі слоти на гривні. Ми провели опитування серед гравців і з’ясували які 3 ігрові автомати вони люблять найбільше. Дивиться, що з цього вийшло.

ТОП 1 – Ігровий Автомат Rock Climber (Скелелаз)

Завдяки реалістичному тематичному оформленню ігровий автомат Rock Climber від Igrosoft дозволяє відчути себе справжніми скелелазами, яким доводиться боротися за подолання вершин для отримання грошової винагороди.

Як виграти у Rock Climber онлайн?

У слоті використовується спеціальна тематична символіка, що приховує значні виплати. Ви можете переконатися у цьому на власні очі погравши у Рок Клімбер на гроші тут – https://gralni-avtomaty.com.ua/game/rock-climber/. Також цн можна зробити безкоштовно у демо режимі. Гравцям дозволяється формувати ставки номіналами від 1 до 25 монет на ігрову лінію. Усього тут можна використовувати 9 рядів, при цьому чим більше ліній, тим більший виграш. Зважаючи на те, що гратимуть лінії в обидві сторони, користувачам варто налаштуватися на комбінації, що повторюються.

Навіщо грати в Скелелаз безкоштовно та без реєстрації?

Ігровий автомат Скелелаз має величезну популярність серед гравців! Щоб гідно оцінити його і відточити свої навички гри рекомендовано почати грати онлайн безкоштовно і без реєстрації. Як тільки грати в демонстраційному режимі стане не так цікаво, можна сміливо переходити до гри на реальні гроші і насолоджуватися значними виграшами.

Бонуси та призові раунди

Призові раунди, які включає слот Rock climber, дають можливість гравцям отримувати супер призи. Для їх активації необхідно зловити на ігровому полі три символи із зображенням мотузки. У випадках, коли пощастить зловити ще більше символів з мотузкою, коефіцієнти на які множитиметься загальна ставка, стають вищими. А для тих, кому пощастить дістатися вершини гори, передбачено супер приз, його максимальна сума може становити 187500 кредитів.

ТОП 2 – Ігровий Слот Автомат Keks

Як виграти в Keks Онлайн?

Ігровий автомат Кекс є захоплюючим слотом, в якому є п’ять барабанів і дев’ять ліній. Існує можливість на кожну з наявних ліній покласти будь-яку ставку до 25 кредитів, разом максимальна ставка наприкінці становить 225. Будь-який користувач ігрової системи може з перших ставок отримати виграш. У деяких випадках відбувається подвоєння призу, за таких моментів кількість ігрових раундів абсолютно необмежена. Чим більша сума кредитів на ставки, тим частіше виграєш на лініях. Призовий спін запускається автоматично.

Навіщо Грати в Кекс Безкоштовно без реєстрації?

Слот Keks, як і будь-який інший ігровий автомат, може запускатися зі звичайної пробної демо версії. Вона здійснюється у абсолютно безкоштовному режимі гри. У ній ви можете попрактикувати свої навички в ставках на лініях, повноцінно ознайомитися з меню слота, відточити свою майстерність на простих барабанах та ін.

Бонуси та Призові Раунди

Ігровий слот пропонує вам цілу лінійку призових ліній. Це бонусні та супер бонусні раунди на максимальну кількість виграшу. Також діє система подвоєння призової суми по ігровій лінії. Вся бонусна гра здійснюється в режимі додаткового екрану, достатньо лише з’явитися на барабанах трьома зображеннями печі, як відразу проводиться запуск призового раунду.

ТОП 3 – Онлайн Апарат Resident

Ігровий автомат Resident пропонує зіграти на 5 котушках та 9 лініях для створення призових ланцюжків. Знавці запевняють, що підвищення призових комбінацій починає зростати після збільшення кількості ліній від однієї до дев’яти.

Як виграти в онлайн апараті Резідент?

Це означає, що, зробивши кілька невеликих ставок на одній лінії, варто продовжити гру в такому режимі, поки не станеться парочка програшів поспіль. Після цього рекомендується поступово збільшувати кількість ліній, продовжуючи грати на тій самій ставці.

Навіщо Грати в Сейфи Безкоштовно без реєстрації?

Щоб запустити ігровий автомат Сейфи не знадобиться завантажувати програму та встановлювати її на свій комп’ютер. Достатньо зайти на сайт, вибрати апарат та натиснути кнопку «Грати безкоштовно». Такий режим доступний для будь-якого відвідувача грального закладу, незалежно від його фінансового стану. Тренувальний режим надає час новачкові освоїтися в ігровому залі, вивчити правила та спробувати збудувати тактику успішної гри.

Бонуси та Призові Раунди

Слот Resident дозволяє не тільки захоплююче провести дозвілля, обертаючи котушки, а й поповнити гаманець грошовими купюрами. Бонусна гра підвищує шанси на матеріальне благополуччя. Знаючи невеликі секрети пройти її гідно не складе труднощів. Відкриваючи по одному сейфу, слід почати з лівого. Через кілька секунд після відкриття першого сейфа відкриваємо крайній правий. Два сейфи, що залишилися, можна відкривати в будь-якій послідовності, маючи в руках вогнегасник. У будь-якому разі перемога буде за гравцем.

Коментарі вимкнені.