Тютюн для кальяна 4:20: ключові особливості та переваги

Куріння кальяна – популярний вид релаксу, який став сьогодні дуже доступним. Так, чимало людей вже мають у своєму розпорядженні прямо вдома такі прилади й можуть утворити величезні ароматні клуби диму тоді, коли забажають. Основою цього процесу, звісно, є тютюн. Він не звичайний, а спеціальним чином підготовлений, для того щоб ви отримували приємний смак, аромат та реальну насолоду. Тютюн для кальяну 420 – один із лідерів українського ринку. Які його особливості та переваги, розберемося далі.

Знайомство з брендом 4:20

Навіть не всі прихильники куріння кальяна знають, що такий популярний тютюн, як 4:20, насправді український. Його вже багато років постачає на вітчизняний ринок та за кордон бренд з України. Гарне пакування, відмінні смакові поєднання та чудова якість (особливо відчутно вона покращилась після ребрендингу) просто підкорили величезну кількість любителів кальяна.

Основні переваги муаселю 4:20:

  • високі показники димності та тривалий час куріння;
  • збалансоване просочення – тютюн у міру вологий, при цьому патока не стікає в шахту по чашці;
  • висока жаростійкість;
  • чистий склад – у ньому немає сміття;
  • різні варіанти міцності – зможете вибрати для себе оптимальний;
  • якісні ароматизатори, вони закуповуються у європейських виробників.

Варто зазначити дуже зручне та продумане у всіх сенсах пакування. Віднедавна 4:20 розфасовується в пластикову банку з кришкою, яка закручується. Внаслідок цього вдається досягти оптимальних умов зберігання. Це можливо завдяки щільній кришці, яка запобігає випаровуванню вологи, тому тютюн не висихає.

Лінійки смаків

Муасель для кальяну 4:20 запропонований у трьох лінійках: класичний, легкий та безнікотиновий. Перший (Classic) створений із тютюну сорту «Вірджинія». Має відмінну димність, міцність помірна. Знайдуться тут як класичні смаки, так і дуже оригінальні коктейлі. Це дійсно хороша суміш, яка забезпечить приємний вечір у компанії з кальяном.

Лінійка Light – легкий, відмінний варіант для новачків у димному парінні. В основі – сорт «Вірджинія Голд», який має таку бажану легкість і просто необхідну димність. Тютюн вказаного сорту солодкий, тому зовсім не дивно, що такий відтінок відчувається і в суміші. Смакова палітра переважно літня, свіжа, фруктова.

4:20 Tea Line містить в основі лист чайного дерева, тобто це безнікотинова лінійка. У теорії це так, адже не використовується тютюн, проте навіть у листі чаю міститься невелика його кількість, однак процент дуже малий.

Топові смаки муаселю 4:20

Цей бренд пропонує насправді чимало чудових смаків, серед них є декілька дуже популярних. Так, одним із топових впевнено можна вважати «Холодок». Він подарує смак приємної прохолоди, його використовують як самостійно, так і в складі міксів. Це додасть особливої родзинки у ваше куріння.

«Виноград + ягода + лід» – ще один смак, який містить у собі оптимальну комбінацію свіжості та фруктової палітри. Димність на висоті. «Лимон» – це вже, без перебільшення, класика. Свіжий та ледве кислуватий лимон здатен занурити вас у почуття приємної насолоди та відтінити улюблені аромати в складі міксу.

Просто неможливо пройти повз ароматну «Суницю», яка чудово куриться соло. Вона нікого не залишить байдужим. А якщо бажаєте відчути смак літа, то скоріш вибирайте «Грушевий лимонад». Тут вас зустрінуть приємні свіжі нотки та соковитий фрукт. Крім того, дуже популярними вважаються «Мальвіна», «Мультифрукт», «Північні ягоди», «Цитрус зі м’ятою», «Банан».

Коментарі вимкнені.