Хресна Дорога в Тернополі зібрала десятки тисяч вірян (Фоторепортаж)

Вчора, 2 квітня, з 16 год. на центральних вулицях Тернополя пройшла традиційна Хресна Хода. Участь у паломництві взяли десятки тисяч тернополян та гостей міста. 

Як і в попередні роки, Хресна Дорога розпочалася від Катедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці. 14 стацій розмістили на вулицях Листопадова, Йосипа Сліпого, Руська, бульварі Тараса Шевченка, вул. Грушевського, Замкова. Кінцева стація – на майдані Волі.

На час Хресної Ходи поліцейські частково перекрили центральні дороги.

Молитвою і квітами в Тернополі вшанували загиблих на неоголошеній російсько-українській війні. Квіти до символічного хреста несли учасниці народного аматорського ансамблю танцю “ГлоріяБай” будинку культури с. Байківці.

— У Тернополі є понад тридцять парафій, священики яких взяли участь у Хресній Дорозі, — зазначив вікарій Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ о. Віталій Козак. — Зазвичай, ця Хресна Дорога збирає коло 20-30 тисяч осіб. Цьогоріч Хода присвячена молитві за мир в Україні. Бо, як бачимо, лише людськими стараннями мир не швидко настає.

Символічний хрест, завважки 80 кілограмів, як завше, несли священнослужителі, представники влади міста та області, народні депутати України, громадські діячі, лікарі, волонтери, бійці АТО і їхні родичі, біженці з Луганської та Донецької областей.

Температура повітря в цей день у Тернополі сягнула +23.

Ірина Юрко.

Фото автора.

Коментарі вимкнені.