Хто з тернопільських депутатів голосував за особливі права Донбасу

Вчора Верховна рада в таємному режимі проголосувала два законопроекти, які надають Донбасу особливий статус та проголошують амністію для сепаратистів. Законопроект був внесений Порошенком та є наслідком його таємних домовленостей з Путіним.

Перед тим голова Верховної Ради Олександр Турчинов поставив на голосування питання про проведення закритого засідання. “За” це рішення у відкритому режимі проголосували 265 депутати. Зокрема, регіонали, комуністи, групи Курченка, Кінаха та інші колишні регіонали, а також прихильники Порошенка з Удару та частини “Батьківщини”. Натомість не голосували і були проти свободівці, основна частина “Батьківщини”. Тягнибок назвав це голосування підписанням капітуляції у війні з Путіним.

З 7 тернопільських депутатів лише один нардеп проголосував за ганебний закон. Це кличкіст Ігор Побер, який нещодавно отримав місце у списку Порошенка. Решта не голосували або голосували проти. Цікаво, що Апостол і Стойко голосували врозріз з більшістю колег з “Народного фронту” Яценюка, а зараз перебувають в “Батьківщині”.

За Збручем

Коментарі вимкнені.