Хто з української діаспори приїде до Тернополя на футбол?

Чемпіонату світу з футболу серед команд українських діаспор таки відбудеться у Тернополі з 30 травня по 3 червня. На участь у турнірі офіційно підтвердили свою участь команди із чотирьох країн світу, хоч спочатку бажаючих було більше.

Загалом же міська рада відіслала запрошення більше десяти країнам, де є українська діаспора. Попередньо зголосилися вісім команд, але офіційне підтвердження прислали лише чотири. Це команди з Канади (Торонто), Естонії, Чехії та Придністров’я.

Організатори попіклувалася й про прибуття учасників і вже назначили відповідальних для кожної команди.

–       Було видано розпорядження міського голови, щоб створити комітет, який буде розробляти усі аспекти прибуття,  – розповідає начальник патронатного відділу міськради Володимир Кашицький. – Працівники міської ради закріплені за командами, для учасників буде організована екскурсія, а сьогодні уже вирішене питання з проживанням та харчуванням.

Команди з діаспори будуть грати на двох майданчиках – на стадіоні і на футбольному полі у гідропарку «Топільче». Також організатори запевняють, що хочуть цей чемпіонат зробити щорічним. Єдиною проблемою залишається кількість учасників, які повинні добиратися за власні кошти.

Мар’яна Зварич, Погляд

Коментарі вимкнені.