Львів запрошує взяти участь у ФЕСТИВАЛІ ВЕРТЕПІВ

От-от Новий рік, діти з нетерпінням чекають подарунків під ялинкою. Львів’яни майструють шопки та звізди, готують вертепи, щоб знову вітати народження Христа. Наше місто споконвіку славилося культурою і традиціями та особливими Різдвяними святкуваннями.

Запрошуємо організації, творчі колективи та спілки долучитися до різдвяних святкувань та взяти участь у Фестивалі вертепів, що відбудеться 8 та 9 січня на площі перед театром опери та балету. Фестиваль спільно організований управлінням культури Львівської міської ради, ГО «Обереги» та ТОВ «Львівські ярмарки».

Розпочнеться свято о 13:00 годині 8 січня Різдвяною святковою ходою зі звіздарями, до участі у якій запрошуються всі львів’яни та гості міста, народні та театральні колективи, ансамблі, театри та музики, а продовжиться Фестивалем вертепів на площі перед театром опери та балету.

Щоб взяти участь у Фестивалі вертепів всім бажаючим колективам необхідно до 29 грудня 2010 року надіслати аплікаційну форму на електронну скриньку verteplviv2011@gmail.com (аплікаційна форма прикріплена в додатку). Про отримання заявки аплікантів буде повідомлено електронною поштою

Коментарі вимкнені.