У Тернополі пройшов ІІІ-ій Кубок з вільної боротьби присвячений 415 річниці від дня народження Гетьмана України Богдана Хмельницького

У Тернополі пройшов ІІІ-ій Кубок  з вільної боротьби присвячений 415 річниці від дня народження Гетьмана України Богдана Хмельницького та до річниці створення в Тернополі козацького полку ім. Б.Хмельницького Українського реєстрового козацтва.

Змагання проходили серед юнаків 1996 року народження та молодше.

Переможцями у своїх вагових категоріях стали наші земляки з Тернополя  Павло Пелишок, Валерій Рибін, Ростислав Репак, Віктор Городницький, Тарас Миськів та  Костянтин Коркужко, борці з Теребовлі Олег Гарнага та Антон Вівчар, а також Олександир Лірук зі Збаража. В номінаціях – кращим борцем турніру визнаний тернополянин  Тарас Миськів, приз «За волю до перемоги» отримав Валерій Рибін також з Тернополя, а приз «За кращу техніку» Олег Гарнага з Теребовлі.

Кращим суддею змагань названо тернопільського арбітра Василя Руденка, а кращим тренером тернопільського наставника Валерія Красовського.  Головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії Сергій Цимбал, головний секретар, суддя національної категорії Валерій Красовський, голова оргкомітету турніру, президент Спортивного клубу ім.Богдана Сцібайла «ГалТер’S» – Ігор Сцібайло. У змаганнях взяли участь близько 70 учасників з восьми спортивних команд Тернопільської області та міста Тернополя. Спортивний захід організований Cпортивним клубом ім.Богдана Сцібайла «ГалТер’S», Тернопільським товариством Українського реєстрового козацтва спільно з Асоціацією Захисту Прав і Свобод Молоді «Дружба», управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Тернопільської міської ради та управлінням з питань фізичної культури і спорту ОДА.

За надання призів та допомогу у проведенні турніру організатори висловили подяку товариству «АНТ» та особисто його керівнику, депутату міської ради Михайлу Ратушняку та Отаману Тернопільського міського козацького товариства Українського реєстрового козацтва Сергію Білому. За розвиток спортивної боротьби організатори вдячні міському голові Сергію Надалу та його заступнику Леоніду Бицюрі.

Коментарі вимкнені.