Маленькій принцесі з Тернопільщини просять врятувати життя

Стефанії Терещук із села Петриків Тернопільського району лише два з половиною рочки, але нормального дитинства у неї не було – лікарняні палати замінили їй свіже повітря, а лікарі – перших друзів. Важке захворювання прогресує і не дає малечі нормально розвиватись.

Батьки були шоковані, коли почули страшний діагноз медиків – у їхньої маленької красуні епілептична енцефалопатія з вродженою аномалією головного мозку та синдром Леннокса-Гасто. Відколи Стефанія появилася на світ у неї Стефочки не працює права сторона головного мозку, яка відповідає за мову і рух.

Дівчинку намагалися лікувати, були навіть перші вдалі спроби – перша посмішка, реакція на оточуючих, улюблені іграшки, пересування в ходулях , які дали надію на те, що все налагодиться. Та хвороба невблаганно продовжувала перетворювати енергійну дитину на пасивну та сумну, а ліки не давали жодного позитивного ефекту.

– Стефанія досі не сказала слово «Мама», але усе в Божих руках. Ми сподіваємось на допомогу закордонної клініки, адже в Україні нам сказали, що не знають як врятувати дитину, адже радикального лікування немає, лише медикаментозне – при правильному його підборі можуть зникнути судороги та зменшитись приступи, – розповідає матір хворої Стефочки. – Та навіть на це у нас бракує коштів, оплатити рахунок самостійно ми не спроможні, тож просимо допомоги у небайдужих.

На лікування маленької тернополянки загалом потрібно зібрати трохи більше чверті мільйона гривень – 264 тисячі гривень. Українська біржа благодійності вже відкрила спеціальний рахунок для внесків на лікування малечі. Щоб наблизити батьківську мрію побачити Стефочку усміхненою та щасливою можна в один клік – натиснувши на UBB кнопку «Підтримати» та внести довільну суму, перерахувавши її зі своєї картки. Не будьмо байдужими – навіть декілька гривень – це можливість для маленької красуні жити повноцінним життям і ми в змозі їй у цьому допомогти.

Коментарі вимкнені.