Проти “свободівського” депутата порушили кримінальну справу і це не провокація – прокурор

Липка Ігор

Повідомлення, опубліковані в місцевих інтернет-виданнях, в яких йде мова про незаконність порушення кримінальної справи стосовно депутата Тернопільської міської ради Л., спростовано прокурором міста Тернополя Сергієм Банахом.

Як наголосив Сергій Банах, кримінальна справа стосовно депутата Тернопільської міської ради Л., порушена на законних підставах, після його затримання „на гарячому”.

Звинувачення мера міста Тернополя Сергія Надала у провокації з боку працівників правоохоронних органів в отриманні депутатом неправомірної вигоди в розмірі 1000 доларів США є необґрунтовані та вигадані, а кримінальна справа, порушена стосовно депутата, не має ніякого відношення до його політичної діяльності.

У ході розслідування кримінальної справи здобуто достатньо доказів, що викривають депутата у вчиненні даного злочину. Крім того, на даний час, у зв’язку із незаперечністю зібраних доказів, депутат зізнався в неправомірному отриманні грошових коштів.

Під час досудового слідства також перевіряється версія щодо можливої фальсифікації документів про звільнення  директора з посади директора КП „Об’єднання парків культури і відпочинку міста Тернополя” та в разі її підтвердження причетні службові особи Тернопільської міської ради будуть притягнуті до відповідальності, – повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

-1 thoughts on “Проти “свободівського” депутата порушили кримінальну справу і це не провокація – прокурор

  • 12:55 | 22.03.2012 о 12:55
    Permalink

    а по Тимошенко і по Луценк так само правдиво? га, пане прокурор???

Коментарі вимкнені.