Регіонал, учасник корупційної схеми на 7 млн. у.о. хоче довіри від тернополян?

Центральна Виборча комісія зареєструвала депутата Тернопільської обласної ради, директора Тернопільського районного територіального центру соціального обслуговування  Хацановського Івана  Станіславович кандидатом у депатати Верховної ради по окрузі 163 з центром у місті Тернопіль. Хоча на сайті ЦВК вказано, що пан Іван безпартійний, але сайт Тернопільської ОДА знає більше.

Це вже не перша спроба  пана Хацановського стати нардепом. У 2012 році на окрузі 164, подейкують, що він був технічним кандидатом Ореста Муца. Перед самими виборами пан Іван відмовився від балотування. Що зміниться схема на цих виборах – малоймовірно.

Регіонал протягом свої роботи в обласній раді був помічений у двох скандалах. Саме його голос став ключовим у скандалі з землею у Петриках – при вилучені 14 га землі на суму 7 мільйонів доларів у двох комунальних установ. (Зараз прокуратура скасувала це рішення, – ред.)

Другим моментом стали події на Майдані. У грудні минулого резонанс серед тернопільської громади викликав список депутатів Тернопільської обласної ради, котрі не прийшли на “революційну” сесію обласної ради, на якій голосувалося питання недовіри голові Тернопільської ОДА Валентину Хоптяну. Тоді не прийшли та не виконали свій депутатський обов’язок понад 40 депутатів. Серед них був і Іван  Хацановський.

До слова, передвиборчу програму пан Іван подав майже таку ж, як і на минулих виборах.

-1 thoughts on “Регіонал, учасник корупційної схеми на 7 млн. у.о. хоче довіри від тернополян?

 • 10:33 | 1.10.2014 о 10:33
  Permalink

  чез чашка стояла за цим всім

 • 09:15 | 2.10.2014 о 09:15
  Permalink

  не працює він вже там де ту молоду регіонівську морду знайти хто знає бо смітник вже чекає

 • 23:55 | 2.10.2014 о 23:55
  Permalink

  ну хай реєструється. все рівно тернополяни мають чесного майданівського кандидата Ковалика і за нього голосуватимуть!!

Коментарі вимкнені.