Рух «Чесно» в Тернополі працює не чесно?

У Тернополі рух «Чесно» презентував результати оцінки доброчесності кандидатів, що обираються по мажоритарних округах Тернопільщини.

За їхніми даними, в нашій області 29 порушників. Однак результати цього моніторингу спровокували більше запитань, аніж відповідей. Оскільки не всі політики згідні зі своїми порушеннями та не розуміють, чому у деяких їх колег немає зафіксовано жодних порушень.

Самі ж учасники руху «Чесно» заявили, що беруть інформацію з Інтернету, із засобів масової інформації і не завжди мають дані про всіх політиків через неспроможність опрацювати такі величезні обсяги інформації. Однак їх думка дуже сильно впливає на імідж певних кандидатів. Адже медійники, зазвичай, не розбираються детально в кожній ситуації, а просто поширюють дані моніторингу.

Наприклад, на цій зустрічі був присутній кандидат у депутати Верховної Ради по округу № 163 Тарас Пастух. Саме його назвали одним з порушників щодо прозорості задекларованих доходів та майна і їх відповідності способу життя. Однак сам пан Тарас спростував цю інформацію, адже на той час він вже розмістив на сайті «Чесно» документ, що свідчить про те, що він брав кредит. Однак у презентації це ще не було відображено.

Тарас Пастух запитав у представників руху, чому вони не зафіксували порушення у одного з каднидатів по 163 окрузі, який працює на державній посаді і активно використовує у виборчій кампанії адмінресурс. Наприклад, щоб відбувся марш до Дня Героїв кожна школа міста повинна надати 25 учнів. Це ж повинне біти свідоме бажання людини.

Претензії до моніторингу порушень мав і Віталій Максимов. Павло Федик навпаки високо оцінив роботу руху.

Хоча і в кінці зустрічі всі учасники зійшлися на тому, що ця організація дуже потрібна, хотілося б, щоб рух «Чесно» дійсно був чесним і відповідально ставився до інформації, яку він оприлюднює.

Новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “Рух «Чесно» в Тернополі працює не чесно?

  • 14:34 | 12.10.2012 о 14:34
    Permalink

    шок. то вони не перевіряютиь інформації із ЗМІ??? розчарований…

  • 15:58 | 12.10.2012 о 15:58
    Permalink

    Чесно не тільки не перевіряє інформацію, а користується тим, що пишуть на парканах. тобто самі поширюють брехню і наклепи. а те що не бачать в порушень за деякими кандидатами то це ще раз підтвержує їхню упередженість і заангажованість. Класичний приклад, як можна споганити найкращу ідею. Одним словом, корупція і політика речі нероздільні.

Коментарі вимкнені.