Шокуюча інформація про «вседозволеність» тернопільських чиновників (документ)

В редакцію «Львів Тернопіль щоДенно» поступила, насправді,  шокуюча інформація про «вседозволеність» деяких тернопільських чиновників. Так, існує така собі комунальна установа Тернопільської обласної ради «Відділ соціального розвитку при департаменті освіти і науки Тернопільської ОДА».  Вже понад десять років в ній «заправляє»  Ярослав Юрків.

Дана установа і далі була б невідомою для більшості громадян, якби не скарга, яка поступила від працівниці Басюк Ольги.  Пані Ольга зараз перебуває на 18 тижні вагітності, і зрозуміло, що потребує регулярно навідуватись до лікаря. От і хотіла жінка «відпроситись» з роботи на годину, аби пройти обстеження.  З цим питанням звернулась до свого безпосереднього керівника пана Юрківа, на що той відповів наступне:

«Або ти будеш робити роботу, або звільняйся. Пиши заяву, мудрагелька, і шуруй де хочеш…».

Пані Ольга не захотіла терпіти подібні «хамські» викиди свого начальника і написала скаргу на Директора департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА Крупу.  Під скаргою «підписались і підтвердили слова пані Ольги і її колеги.

До речі, після даного інциденту, пані Ольга потрапила в лікарню «на збереження». Чи випадково це? Ми вважаємо, що ні, бо після таких «закидів» начальника в кожного «запрацює нервова система», тим паче у вагітної жінки.  Крім того у скарзі пані Ольга наголосила, що подібні образи по відношенню до неї від «шефа»  були і до цього.

Як нам відомо, таке зверхнє, нахабне і просто неприпустиме ставлення Юрківа поширюється  на всіх своїх працівників. Жінки буквально «терплять» горе-начальника.

Як нам стало відомо, зараз на розгляд позачергово сесії Тернопільської обласної ради направлене депутатське звернення від депутат Михайла Тимошика, який вимагає «переглянути» кандидатуру Юрківа на даній посаді.  Більше того, уже є і прохання Директора департаменту освіти і науки ОДА Крупи, адресоване голові ТОР Василю Хомінцю, аби оголосити догану Юрківу за неетичну та непедагогічну поведінку.

«Львів Тернопіль щоДенно» вимагає, аби Юрківа викликали на позачергову сесію і публічно звільнили. Оскільки він геть забув основні положення Закону України про державну службу, де в Статті №3  (Основні принципи державної служби) чітко написано:державна служба ґрунтується на таких основних принципах:     служіння народу України;     демократизму і законності;     гуманізму і соціальної справедливості т. ін. Якщо пан Юрик не чув про такі принципи, то і на такій посаді, ще й яка пов’язана з освітою, йому робити нічого. 

-1 thoughts on “Шокуюча інформація про «вседозволеність» тернопільських чиновників (документ)

  • 11:46 | 15.09.2014 о 11:46
    Permalink

    Цього прихвостня і ставленика Запорожана Юрківа уже давно треба було гнати копняком в одне місце! За ним уже давно тюрма плаче!… Усе розікрав на гаражах… Нарешті зробіть ревізію!!!Це ж обласна комунальна установа,що заважає Хомінцю звільнити таку одіозну фігуру7777 Юрків на посаді-це показник нульової свободівської люстрації!!!!!Порада Крупі:повикидайте з відділу усіх пенсіонерів, особливо Демкова,бо керує освітою він разом із Запорожаном досі!!!!!!!!!!

Коментарі вимкнені.