Спільне голосування з регіоналами та кумедний скандал: що зробив за рік Ігор Побер у Верховній раді

ігор побер нардеп ударУже рік народний депутат України Ігор Побер трудиться на благо тернополян.

Що за цей рік він зробив корисного і чи не даремно “протирав штани” у Парламенті, дізнавався “Погляд”.

Ігор Побер пройшов до Верховної ради за списком партії “Удар”.

Нардеп – член депутатської фракції Політичної партії “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”. Посада –  Член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони

Електронна реєстрація: Присутній – 69   Відсутній – 9.

Письмова реєстрація:  77, Відсутній з невідомих причин: 1. 

Згідно даних, які наведені на сайті Верховної ради, Ігор Побер три рази виступав з місця. 

Кнопку “проти” нардеп  натиснув 250  раз, 713 – “за”, 197 – “утримався”. Ще при прийнятті 264 рішень був відсутнім та 358 раз взагалі не голосував.

Також Ігор Побер подав 12 запитів: 1 з них – Кабінету міністрів, 6 – Керівникам міністерств і відомств України та 5 – Генеральному прокурору.

Ігор Побер запити нардеп

Такі запити подавав Ігор Побер Генеральному прокурору:

  • Депутатський запит щодо перевірки дій співробітників Управління Служби безпеки України в Херсонській області, які призвели до блокування збуту української продукції, не отримання валютної виручки для країни, не наповнення фонду заробітної плати для працівників.
  • Депутатський запит щодо порушення вимог природоохоронного законодавства та самовільного будівництва.
  • Депутатський запит щодо неналежного реагування, зволікання та формального підходу до розгляду депутатського звернення правоохоронними органами стосовно ситуації, що склалася довкола об’єктів нерухомого майна, яке знаходиться за адресою: місто Київ, проспект Московський, 23.
  • Депутатський запит щодо взяття на контроль та організацію всебічної перевірки фактів неналежного виконання окремими працівниками медичних закладів міста Тернополя своїх професійних обов’язків, що спричинило смерть Марії Деркач.
  • Депутатський запит щодо вжиття термінових заходів з притягнення до відповідальності посадових осіб Служби безпеки України, котрі вчинили протиправні дії та порушили законні права народного депутата України Ярослава Дубневича.

Народний обранець  подав чотири законопроекти.

  • про внесення змін до Закону України “Про статус народного депутата України” (щодо скасування пільг)
  • про внесення змін до деяких законів України (щодо гарантування прав на справедливе пенсійне забезпечення та скасування деяких норм пенсійної реформи)
  • про внесення змін до Закону України “Про статус народного депутата України” (щодо внесення змін до статті 32)
  • про внесення змін до Господарського кодексу України (щодо врегулювання змісту та порядку застосування штрафних санкцій у сфері господарювання)

Також за цей рік нардеп дав лише одну! обіцянку і ту не виконав.

Ігор Побер обіцянки

У лютому Ігор Побер потрапив у кумедний скандал. Сайт фейкових новин DTP відправив нардепа у Сомалі. На це жартівливе повідомлення УДАРник Побер зреагував… погрозою судом.

У квітні Народний депутат України відзначився спільним із владою голосуванням. В складі своєї фракції УДАР він підтримав проект постанови «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про комітети Верховної Ради України сьомого скликання» .

У липні нардеп відмовився від грошей на своє літнє оздоровлення, які передбачені йому законом. А це не мало і не багато, а 36 тисяч гривень. Всі кошти колишній чемпіон світу віддав на оздоровлення онкохворих дітей.

 

Коментарі вимкнені.