Тернопільщина знову зганьбилась на всю Україну

Новина про ДАІ-шників, які побили хлопців обійшла уже всю Україну. Хто про неї тільки не згадував.

Нагадаємо, 7 липня у Козові працівники ДАІ зупинили автомобіль з хлопцями в яких спочатку вирішили відібрали мобільні телефони, а потім повалили молодь на землю і почали  бити.

Одна з пасажирок зафільмувала ці прикрі події на телефон. І ось після викладення відео у мережу youtube, інформація почала поширюватись в мережі Інтернет зі швидкістю «світла».

Згодом цю ситуацію прокоментували ДАІ і прокуратура (коментарі можна прочитати ТУТ).

Цю ситуацію також прокоментував Віктор Балога:

Навіть не знаю, що буде швидше – люди почнуть палити відділки міліції по всій Україні, чи хлопці в погонах самі зрозуміють, що займаються не тим, чим треба.

Це кадри з селища Козова Тернопільської області. Серед білого дня, на вулиці, при десятках свідків інспектори ДАІ зупинили «п’яного» водія, а коли виявилося, що це не так – відібрали у нього та ще одного пасажира мобільні телефони, повалили на землю і почали бити.

Тут щонайменше чотири порушення з боку міліції: перевищення службових повноважень, незаконне затримання, вилучення особистого майна і нанесення тілесних ушкоджень. Офіційна ж версія – водій був п’яний, а травми отримав «з власної необережності після спроби нанести тілесні ушкодження працівнику ДАІ». Це як?

Що стосується цієї події, то я вже направив відповідні звернення на МВС. Але ж таких випадків бєзпрєдєлу в погонах маса по всій Україні. Хіба вони перші, чи останні хто сам собі наніс травми «після спроби нанести тілесні ушкодження працівнику міліції»? І це ще квіточки, порівняно з тим, що відбувається у райвідділках і СІЗО.

Тому ця система має бути зруйнована. Або це зробить влада, докорінно реформувавши її, або ми отримаємо загальнонаціональний бунт проти людей в погонах. А суспільство уже готове – для цього достатньо ще однієї іскри.

Нагадаємо, нещодавно Тернопіль знову був у центрі скандалу – через масове побоїще у центрі міста та  круті розборки з правоохоронцями.

-1 thoughts on “Тернопільщина знову зганьбилась на всю Україну

  • 23:48 | 10.07.2013 о 23:48
    Permalink

    Не треба було бити, треба було пристрілити одного з другим. Наші пияки оборзіли зовсім дякуючи таким от борзописцям і до міліції ставляться як до колеги в пивбарі. Люди у формі виходять на службу із табельною зброєю і мали право її застосувати тому що тут злісна непокора працівникам міліції при виконанні службових обов’язків. Але бояться витягувати зброю – затягають потім по прокуратурах. Люди схаменіться – хтось піде на той світ рано чи пізно.

Коментарі вимкнені.