Тернопільський «УДАР» спрацював проти “Молодих регіонів” і практично нікого не поливав брудом

Тернопільський телеканал ІНТБ та інтернет-видання “Погляд” проводять в Тернопільському центрі комунікацій “Тест-драйв для депутатів”. В рамках проекту народні обранці від Тернопілля, відповідають на запитання представників молодіжних організацій міста (ПЛАСТ, «Файне місто», «Німецька молодь», Спілка молодіжного самоврядування та інші).

“Тест-драйв” проходив і народний депутат від “УДАРу” Ігор Побер.

–          Нещодавно у ЗМІ пройшов матеріал про те, що ваш спортивний клуб став партнером організації «Молоді регіони», надаючи її членам дисконтні картки зі знижками на тренування у вашому клубі.  Як можна таку співпрацю назвати? Це не був підкуп виборців?

–          Ну який же це підкуп? Розмова про це велася ще далеко до виборів, адже наш клуб відкрився більше, ніж 1,5 роки назад. Вони співпрацювали з різними структурами. Дійсно 5% є і це лишилося й по сьогоднішній день. Але по великому секрету я вам скажу, покищо з «Молодих регіонів», кладу руку на серце, не було ні одної людини. Ніхто не скористався у нас цією карткою. Але в нас знижка є. Не для «Молодих регіонів», а для всіх учнів та студентів – 10%. А 13-річні хлопчики взагалі займаються безкоштовно. Такшо не треба “Молодим регіонам” «по блату» іти з карткою. Вони всеодно – студенти і мають більшу знижку. Такшо те, що вони в регіонах – то навіть недолік. Я й сам про це не думав, це ви мене щойно під це “підвели”. То я навпаки працював проти “Молодих регіонів” (сміється – прим.ред.) 

–          Перед виборами взагалі на вашу партію було вилито чимало бруду в ЗМІ. Це через побоювання, що ваша партія сильна?

–          Ну звичайно, це побоювання. Ну візьмемо “Свободу” – в мене там багато колег, вони до цього йшли з 91-го року. А наша партія створена тільки два роки назад. І ми вже стали третьою політичною силою в Україні. Я думаю, якби не було цього бруду, який лився з опозиційних сил з однієї строни і з партії влади комуністів – з другої, то ми були б другою політичною силою в Україні.

–          Що вам дала передвиборча боротьба?

–          Ну, звичайно, обідно. Я людина правильного виховання і ви бачили, що наша політична сила дотрималася того закону непоборювання, який заявив наш лідер ще в січні. Ми практично нікого не критикували, нікого не обливали брудом. Те, що генерал Максимов десь критикував Кайду – він не зачіпав особисте, він говорив те, що стосується роботи, щодо діяльності “Свободи”, щодо обласної ради. Можливо він це говорив забагато і дуже часто, але то була дійсно конструктивна критика. Але ніхто з нашої політичної сили не переходив на особистості, не поливав колег, не розказував, хто вони і що вони можуть зоробити. Що йому (про Михайла Головка – прим.ред.) 30 років, а він ще ніде не працював, в нього немає ще трудової книжки. Що може допомогти комусь людина, яка сама ще не реалізувалася? Так, був депутатом – ну і що? Депутатом у нас працюють на громадських засадах. І говорити, як говорить Михайло Головко, що в нього дуже потужна освіта… В мене також є економічна освіта, але я в економічній сфері ні дня не працював. Але людина виходить на ефіри, розпинається, який поганий один чи другий банкір… Люди в житті чогось досягли! Той самий наш Віталій Ломакович – він в 23 роки, якшо я не помиляюсь, очолював банк в Тернополі, потім львівську філію, потім декілька всеукраїнських банків. Ця людина щось бачила, чогось досягла, чимось керувала. Оце, я називаю, потужна економічна освіта. А не потужна освіта нашої академії і ні одного дня в трудовій книжці…

Записала Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

 

Коментарі вимкнені.