У міськраді Тернополя створили фракцію «Партії регіонів» та ВО «Свобода», а також депутатську групу партії «Фронт змін»

Перша сесія Тернопільської міської ради VI скликання 4 грудня завершила роботу. На пленарному засіданні оголосили про створення у міській раді фракції «Партії регіонів», до якої увійшло 11 членів, депутатської групи партії «Фронт змін» із 3 депутатами та фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода». До останньої увійшов 31 народний обранець.

Депутати затвердили Положення про постійні комісії міської ради та їх персональний склад, прийняли рішення про органи та структуру міської ради, про встановлення днів прийому депутатами виборців, а також про регламент Тернопільської міської ради шостого скликання.

Найбільш проблемно депутати приймали рішення щодо змін у складі виконавчих органів міської ради. Одні вважали, що реорганізація необхідна, інші ж не бачили необхідності її впровадження. Так, депутат міської ради Петро Гоч не розуміє, для чого перетворювати управління культури та туризму на управління культури та мистецтв, службу у справах дітей – у службу у справах неповнолітніх дітей.

Тим не менш, рішення таки прийняли. «За» проголосувало 40 народних обранців, 11 депутатів віддали свої голоси проти даного питання, ще 6 утримались. Міський голова Тернополя Сергій Надал переконаний у необхідності таких змін.

На першій сесії затвердили графік прийому депутатами виборців. Із людьми вони зустрічатимуться по середах та п’ятницях з сімнадцятої до 19:00, а з депутатами-мажоритарниками поговорити можна буде безпосередньо на їх виборчих округах чи за місцем роботи.

Оприлюднили на сесії і звернення освітян встановити у Тернополі меморіальну дошку та назвати вулицю на честь Левка Крупи – поета, драматурга, громадського діяча, Народного Депутата України першого скликання.

Наступна сесія міської ради відбудеться 14 грудня о 10:00.

“Погляд” бажає фракції не побитись)))

Коментарі вимкнені.