У Західної України можуть забрати 6 депутатів-мажоритарників

Щоб виграти мажоритарну складову виборів, найпростіше – правильно розподілити виборчі округи. Про це 31 січня на засіданні прес-клубу «Львівський вибір – 2012» заявив голова Львівської обласної партії «УДАР» Ярослав Гінка.

Я.Гінка сказав, що владі треба 300 місць у парламенті. «Це не просто парламентські вибори, а це вибори президента в парламенті. Для президентства єдиний шлях – ці вибори в парламенті, щоб продовжити своє президентство», – прокоментував він. Для цього, за його словами, на виборах буде увага приділена не лише боротьбі за місця у парламенті за партійними списками, але й в мажоритарних округах.

Я.Гінка зазначив, що передбачена законом «Про вибори народних депутатів» похибка у 12% до кількості виборців, які входять до виборчого округу, дає можливість дробити населення, де підтримка провладних кандидатів є вищою на більше округів, а в західних областях, навпаки, на меншу кількість округів. Так можна забрати по округу в кожній західній області. «У Західній Україні можна забрати 6 депутатів, якщо рахувати округи з похибкою +12%, по понад 18 тис. виборців, а це бійці, які мають відстоювати демократичні процеси у парламенті», – сказав Я.Гінка.

За його словами, до квітня, коли ЦВК, має сформувати округи, опозиційні політичні сили мають проводити постійний моніторинг кількості виборців у регіонах і доводити ЦВК і світовій спільноті інформацію, що сприятиме справедливому формуванню округів.

-1 thoughts on “У Західної України можуть забрати 6 депутатів-мажоритарників

  • 11:13 | 4.02.2012 о 11:13
    Permalink

    2…бійці, які мають відстоювати демократичні процеси у парламенті»” – а можна дізнатись імена тих “БІЙЦІВ”, які душу і тіло положать за свободу кожного українця???? + ЩО ТАКІ БІЙЦІ ЗРОБИЛИ ДЛЯ МІСЦЕВОГО РЯДОВОГО МЕШКАНЦЯ???? ЧИ ПРОСТО- РВУТЬСЯ ДО ВЛАДИ….

Коментарі вимкнені.