Михайло Головко не тих взявся критикувати, – блок Петра Порошенка

Завершилась сесія у Верховній Раді й політичні сили, які не отримали підтримки громадян на виборах до парламенту, намагаються поливати брудом усіх, кому українці довірили більше.

Відтак, у соціальних мережах та на інтернет-сайтах з’являються заяви представників політичної партії “Свобода”. Депутат з Тернопільщини Михайло Головко патетично описує сесію у Верховній Раді, де звинувачує представників партій” Народний фронт” і “Блок Петра Порошенка” у порушенні принципів персонального голосування, так званому, кнопкодавстві.

Проте, чому нардеп не звинувачує й своїх однопартійців? Йдеться про те, що представники ВО “Свобода”, які тривалий час формували владу в нашій області, дуже часто займаються кнопкодавством в міській та обласній радах.  Проте, цей факт вони, звичайно ж, всіляко обминають та замовчують ніяк не коментуючи.

Що ще вигадає Михайло Головко для того, аби дошкуляти партіям, яким люди довірили більше, – невідомо. Але перш ніж дорікати своїм колегам з інших партій чи не важливіше було б розібратись з власними однопартійцями для початку? – запитують у “Блоці Петра Порошенка”.

-1 thoughts on “Михайло Головко не тих взявся критикувати, – блок Петра Порошенка

  • 12:35 | 8.12.2014 о 12:35
    Permalink

    Та просто Стьопа Барна, член фракції БПП, забув як кнопкодавив будучи депутатом облради, а зараз типу білий і не конпкодав…

Коментарі вимкнені.