Секрети весільної виставки 2012

Незабаром у нашому місті знову прогримить весільний фестиваль. Першим заходом у рамках цього дійства буде весільна виставка, яка відбудеться протягом 17-18 березня у «Подолянах». Організатори продовжують дивувати, адже запланували знову дещо неординарне: у ці дні в Тернополі проходитиме перший Чемпіонат з метання весільних букетів.

–          Участь у Чемпіонаті  безкоштовна, – розповідає один із організаторів заходу Андрій Голда, – реєстрація до участі у ньому  вже розпочалася.  Участь можуть брати  і заміжні, і незаміжні учасниці віком від шістнадцяти років. Обов’язкова умова лише одна: “спортсменка” повинна мати “форму” – на голові у неї має бути вельон (фата)»

Переможниць у конкурсі буде обрано декілька, зокрема – одна буде серед заміжніх учасниць, іншу оберуть із наречених, тобто ще не заміжніх дівчат. Головний приз отримає та панянка, яка переможе у фіналі.

До слова, призи від організаторів цього річ гідні: фіналістка отримає подорож до Будапешту. Чимало призів організатори залишать у таємниці до самого чемпіонату, адже, за їхніми словами, зголосилося чимало спонсорів, які бажають надати свої подарунки.

Ексклюзивно для нашого видання організатори розповіли лише про один надзвичайний, цінний подарунок: сертифікат на весільні бокали від тернопільської мисткині, власниці весільної агенції «Bize,» Юлії Кулик.  Вишукано оздоблені вручну бокали (які одна із переможниць зможе обрати з-поміж численних виробів Юлії),  стануть вишуканим доповненням до весільного торжества.  Окрім того, що наречена зможе обрати для себе бокали в залежності від того, у якому стилі планується весілля, Юлія Кулик допоможе підібрати і інші аксесуари: свічки, коробку для грошей, корзинки та інші дрібні, однак такі важливі у цей день, прикраси.

–          Люди часто роблять весілля у різних стилях: приміром – зелене весілля, або весілля в стилі якоїсь країни, – розповідає Юлія Кулик, –  То ж у таких випадках потрібно ретельно подбати про аксесуари, щоб все було довершеним.  Часто доводиться «прикрашати» весілля не лише келихами та свічками, але й фуршетами у різних стилях. Особливо «модними» останнім часом стали так звані «кенді-бари», або цукеркові фуршети, які ми також вже пропонуємо у переліку послуг нашої агенції.

 

Про Юлію Кулик уже неодноразово писали тернопільські видання, як про талановиту та креативну мисткиню у світі весільного бізнесу. Однак мало хто знає, що Юля, крім того, що має власний бізнес, є  студенткою факультету маркетингу  Тернопільського національного  технічного університету імені Івана Пулюя. Саме  навчання на спеціальності “Маркетинг” допомагає їй успішно розвивати власний веcільний бізнес. Левову частку її часу займає виховання улюбленої донечки Насті, однак вона встигає приділяти час і улюбленому заняттю. То ж не проґавте нагоду отримати у подарунок ексклюзивний виріб від всебічно талановитої тернополянки Юлії Кулик!

 

Оля Терещук

Коментарі вимкнені.