Голова Тернопільської ОДА Степан Барна: «Хочу, щоб в 2016 році люди відчули зміни»

До нового 2016 року залишилися лічені години, тож усі ми намагаємося підсумувати події, які відбулися за 12 місяців та сформулювати плани на майбутнє. «Погляд» запитав у відомих тернополян, чим їм запам’ятайся цей рік і чого вони чекають від майбунього. Першим обранцем нашого сайту став голова Тернопільської ОДА Степан Барна. Для ного – це час насичений багатьма подіями, випробувань та відповідальності за Тернопільщину.

– У квітні 2015 року Президент України Петро Порошенко довірив мені очолити нашу область. Насправді, для мене це дуже відповідальне рішення, бо тут живуть мої батьки, рідні та друзі, – каже Степан Барна. – Не скажу, що це рішення далось мені легко, але я прийняв його свідомо і зараз роблю все, щоб виправдати довіру і мешканців краю і Президента.
У цьому році ми започаткували адміністративну реформу, створивши 26 об’єднаних громад, показавши приклад свій Україні, що таке реальне місцеве самоврядування і вже у 2016 році ці громади отримають 130 млн.грн. на свої потреби та розвиток. Цього року ми освоїли 98 млн.грн. на 45-и об’єктах, які фінансувалися за рахунок коштів фонду регіонального розвитку. Для порівняння, у 2014 році – влада спромоглася освоїти лише 7 з виділених 14. На 2016 рік заплановано 145 млн.грн. на потреби нашої області. І це не рахуючи коштів, які надійдуть ще на капітальні вкладення. У 2015 році, як і говорив Президент, відповідаючи на суспільні запити, відбулось повне перезавантаження влади. Часто ініціативи влади гальмувалися окремими представниками на місцях, які належали до партій, що вже давно втратили довіру та підтримку громадян. Цей саботаж припинився з завершенням місцевих виборів і тепер місцеві органи влади відповідають політичним настроям простих людей.
2016 рік бачу роком стабілізації політичної та економічної ситуації в державі. Ми повністю перезавантажили владу, провівши всі можливі вибори. Політичний склад всіх рад зараз повністю відповідає настроям українців. Це наслідок злагодженої роботи єдиної команди і депутатів, і міністрів під керівництвом Президента Петра Порошенка. 2016 рік має стати роком розвитку, адже і євроінтеграція і розпочаті реформи вже починають давати свої результати. Тернопільщина у 2016 році має всі шанси покращити своє становище в рейтингу областей за результатами аналізу соціально-економічних показників своєї роботи. нвестиції, створення робочих місць, початок роботи переробної галузі, активізація аграрного сектору, будівництво обєктів по фонду регіонального розвитку – це реальний сектор економіки, який дає для нас важливий результат – ріст середньої заробітної плати. У 2015 році ми за результатами звітності в одному з кварталів вже зміщувалися з ганебного для нас останнього місця. А це означає, що потенціал є і ми працюємо в цьому напрямку. Загалом, ми хочемо, щоб у 2016 році люди відчули зміни, підвалини до яких закладалися у 2014-15 роках.

Коментарі вимкнені.