Ігор Гаврилюк колись приховував, що працює у філармонії

Про це розповів співак “Вільному життю“. Тенор, соліст Тернопільської обласної філармонії, відомий співак із багаторічним стажем Ігор Гаврилюк не так давно повернувся із чергових закордонних гастролей. Про те, чим українська публіка відрізняється від польської, французької чи німецької, які особливості нашої співочої індустрії, ми й поспілкувалися.

Перше, на що звертає увагу Ігор Гаврилюк, коли запитую про відмінність українського та закордонного слухача, — діаметральна різниця уподобань.

— Не так давно побував із камерним оркестром обласної філармонії в Німеччині та Франції, там дали близько сорока концертів, — розповідає співак. — Виступали в різних місцях та перед різними людьми. Помітив, що якщо у нас набуває дедалі більшої популярності попса, то за кордоном — музика, де важливе високопрофесійне виконання. У нас на класику публіка збирається важкувато. Таку музику потрібно вміти розуміти. На неї не прийде бідний — не через те, що бідний, а через те, що не знає, що робити на такому концерті, а багаті знайдуть інші розваги. За кордоном класична музика збирає дуже різних людей, на наші концерти приходило іноді більше тисячі слухачів, у Тернополі таке важко уявити.

Коментарі вимкнені.