Ірина Парена – «Народна красуня»! (фото)

Тернопільський народ обрав найкрасивішу. Визначали кращу методом SMS-голосування, за симпатіями глядачів конкурсу «Народна красуня» та рекомендаціями журі. Основними критеріями відбору були не тільки зовнішні дані учасниць, а й їхні таланти та презентовані соціальні проекти.

Анна Терещук, учасниця конкурсу: «Мій проект називався «Крок у творче майбутнє». Я розказувала про те, як молоді люди, студенти розкривають свої таланти. Тобто хотіла показати, що вони не тільки можуть займатися всілякими поганими речами – наприклад, танцювати десь по нічних клубах і святкувати з друзями».

Натомість інша учасниця конкурсу Ірина Парена представила проект боротьби проти раку. Кілька місяців тому дівчина стала волонтером організації, яка допомагає хворим на цю недугу. Презентація, а також вміння та навики красуні зіграли належну роль – Іру визнали кращою з-поміж 16 учасниць.

Ірина Парена, переможниця конкурсу: «Стоячи на сцені з Наталею, я думала «Боже, якщо буду 2-га, то я буду дуже рада». Але я перша, і я шалено рада, вдячна Богу. Дівчата були надзвичайно сильними. До речі, ми дуже здружились. І я хочу розвіяти міф про те, що дівчата між собою конкурують. У наших 4 дівчаток були дні народження, ми один одного вітали».

До конкурсу готувалися 2 місяці. За цей час дружні стосунки у дівчат зав’язалися не тільки між собою, а й з організаторами дійства. Останні, до речі, дуже задоволені учасницями та їхньою наполегливою працею у підготовці до конкурсу.

Любов Гриневич-Борисяк, виконавчий директор та режисер-постановник конкурсу: «Якщо людина має бажання, вона може опанувати будь-що: і вміння танцювати, і вміння співати, дефілювати, декламувати і так далі. Тому сказати, що мені було важко – я не можу цього сказати. Мені працювалось легко і важкості організаційного плану абсолютно мені не заважали в творчому. Тому все робилося на піднесенні, з натхненням. І я дуже задоволена сьогоднішнім результатом».

Урочисту атмосферу конкурсу «Народна красуня» підтримували не лише учасниці та організатори, а й гості. Своєю творчістю глядачів потішили тернопільські співаки, танцюристи та гумористи, – повідомляє ІНТБ.

Коментарі вимкнені.