Обличчя Тернополя: Марта Лоза боїться марно прожити життя

Марта Лоза

Народилась в місті Тернополі.

Навчаюсь у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка, член жіночого реферантурного підрозділу “Жіноча Січ”, який входить до складу ВО “Тризуб” ім.Степана Бандери, член студентської профспілки ТНПУ.

Займаюсь бойовим мистецтвом фрі-файт у Тернополі(тренер – Валерій Чоботарь),організовую і беру участь у різноманітних благодійних, соціальних акціях, граю баскетбол за ТНПУ.

Обожнюю займатись спортом, вишивати, слухати музику, відвідувати національно-патріотичні та громадські заходи, гуляти із друзями і сестрою (дуже люблю свою сестру).

Страхів як таких немає, лише боюсь марно прожити життя, втратити дорогоцінні можливості і моменти в житті. Страшно за нашу несвідому молодь, яка не займається собою і якій начхати на долю українців та України загалом. Мрію про справді незалежну українську державу, безхмарне майбутнє українців, міцну і щасливу сімю, подальший саморозвиток та хорошу карєру.

Хочу бачити навколо себе національносвідомих, добрих і освітчених людей, які читають книги, люблять тварин і хочуть змінити ситуацію в Україні на краще. Тому бажаю тернополянам саморозвитку і наснаги, розуму і сил для розбудови нашої Богом данної Батьківщини!

Слава Україні!

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

Коментарі вимкнені.