Обличчя Тернополя: Юлія Стасюк мріяла у дитинстві бути феєю, щоб допомагати людям

Редакція інтернет-видання «Погляд» започаткувала проект «Обличчя Тернополя». Він об’єднує різні щоденні невеличкі історії, котрі мають на меті ближче знайомити любих читачів з тими людьми, котрі живуть у нашому файному місті Тернополі.

Також, час од часу, ми відкриватимемо обличчя і тих яскравих та сонячних людей, котрі мешкають в межах нашої області. Бажаємо читачам приємного знайомства з життям, мріями та настроями як пересічних, так і відомих тернополян. І не тільки…

Знайомтеся  – Юля Стасюк

Мене звати Юлія Стасюк, я заступник голови «Молодіжного мистецького центру». Народилася у прекрасному м.Тернопіль. Закінчила школу №3 та навчаюся у магістратурі.

У мене практично дитяче хобі – колекціоную плюшевих ведмедиків. У  кожного в дитинстві була своя мрія… хто хотів бути лікарем артистом педагогом,я хотіла (звучить смішно) бути доброю феєю,щоб допомагати людям. З своїми друзями, яким я дуже вдячна за допомогу, ми стараємось змінити світ на краще…

Не сперечаюсь, що звучить “голосно”, проте, щоб змінити щось, потрібно почати з себе… Вдячна їм за підтримку та допомогу.

Найбільше в житті я боюсь втрати близьких людей.

В мене дуже багато мрій. Одна із них –  бути доброю людиною, мрію поступити в аспірантуру, мати хорошу сім’ю.

Тернопіль –  це одне із найкращих міст світу. У ньому живуть найкращі і найщиріші люди. Люблю нічну Дружбу,  за озеро, яке красиве в усі пори року, вулицю Музейну, парки, Катедральний собор та Надставну церкву. Також за затишні кафешки,сміх моїх друзів та  позитивні моменти.

Мрію, щоб усі були здорові і щирі посмішки не сходили з облич.

Тернополянам бажаю здоров’я, здійснення мрій та європейських зарплат.

Коментарі вимкнені.