Тернополянка представлятиме Тернопіль та Україну на «Міні Міс Всесвіт»

На XIV Національному фестивалі краси і таланту «Міні Міс Україна 2012» , який відбувся з 8 по 12 травня у місті Київ, Тернопіль представляла «Міні Міс Тернопіль 2012» – Башта Юля, вихованка зразкового театру пісні «Мікст», центру творчості дітей та юнацтва.

Дівчинку делегували на конкурс регіональне представництво «Міні міс України», організатори «Міні міс Тернопіль». Учасницю на конкурсі супроводжувала і допомагала керівник заслуженого театру пісні «Мікст», заслужена артистка естрадного мистецтва України Олександра Бурміцька разом з бабусею.

На конкурсі дівчинка отримала відзнаку від «міні міс України 2011» разом з коштовною короною, а головне офіційний титул «Міні Міс Талант України», що дає їй можливість приймати участь у міжнародному конкурсі краси і таланту «Міні Міс Всесвіт».

Тема цьогорічного національного конкурсу була приурочена до футбольної події року і звучала так: «Вітаємо Євро 2012!». Учасниці повинні були підготувати оригінальні національні арт-костюми з етнічними елементами свого регіону, а також скласти коротку промову – «Привітання до Євро 2012». Наступним кроком для конкурсанток була презентація талантів. Домашнє завдання дівчата готували заздалегідь. Воно оцінювалось компетентним журі, до складу якого увійшли професіонали із сфери шоу-бізнесу. І, нарешті, найбільш хвилююча мить – церемонія нагородження. Всі учасниці змогли відчути себе справжніми принцесами у довгих, пишних бальних сукнях і отримати титули, нагороди та подарунки від організаторів фестивалю. Конкурс «Міні Міс світу» проводитиметься у Турції.

Коментарі вимкнені.