У Чорткові, щоб роздобути сигарети, затятий курець ламав кіоск

Курйозний випадок нещодавно трапився у місті Чортків. Близько п’ятої ранку години увагу безробітного молодика, який повертався з нічних гулянь, привернув сигаретний кіоск, розташований на вулиці Степана Бандери. І раптом захотілося перекурити. Торгівельна точка була зачинена, однак це не стало йому на заваді. Спочатку хлопець обірвав телефонну лінію та зірвав з кіоска сирену, вирішивши, що таким чином відімкнув тривожну сигналізацію. А далі заходився ламати на дверях ролети й решітку. І так захопився, що й не помітив правоохоронців, які вже прибули на місце.

«На пульт централізованого спостереження Чортківського міжрайонного відділення Державної служби охорони надійшов сигнал «Тривога» з охоронюваного сигаретного кіоску, — коментує інспектор по зв’язках із засобами масової інформації ВДСО при УМВС України в Тернопільській області Ігор Гуцул. — Отримавши інформацію про спрацювання, черговий пульту відразу ж передав її наряду групи затримання. Працівники ДСО вже через півтори хвилини прибули до кіоску. Зловмисника затримали саме тоді, коли той намагався протиснутися досередини».

Як з’ясували міліціонери, злодієм виявився 20-річний непрацюючий мешканець одного із сіл Чортківського району. Наразі стосовно нього порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Максимальне покарання за такий злочин —позбавлення волі на п’ять років. Триває слідство.

Погляд

 

Коментарі вимкнені.