У Тернополі читали вголос про “Світоча української духовності”

21 лютого в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулись духовні читання “Світоч української духовності”, присвячені 120-ій річниці від дня народження блаженної пам’яті Патріарха УГКЦ Йосифа Сліпого.

В програмі духовних читань взяли участь о. Андрій Романків, голова фундації “Справа Патріарха Йосифа” та настоятель Катедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богороди-ці.

Священнослужитель ділився роздумами про значимість Патріарха Йосифа Сліпого в житті українського народу, який залишив у спадок не тільки духовні твори, але й самобутній дух непроминаючої любові. А також презентував книги, які нещодавно вийшли і приурочені до 120-ї річниці від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого. Це книга Олега Германа “Князь Церкви” та двохтомник Володимира Сергійчука “Патріарх Йосиф Сліпий у документах радянських органів державної безпеки”.

Оксана Небесна, головний редактор мультимедійної студії «Свічадо», ознайомила присутніх з своїм творчим доробком — аудіодиском “Дітям про Патріарха Йосифа Сліпого”.

Дарія-Оксана Наконечна, внучата племінниця Патріарха Йосифа Сліпого, поділилась спогадами про родинні взаємини, а також розповіла про відвідини своєї мами Патріарха в засланні.

Духовні пісні звучали у виконанні Уляни Шляхетко, авторки пісень дуету “Вогонь надії”.

Коментарі вимкнені.