Випускниця Інна Стець розповіла про кожен рік навчання у Тернопільській гімназії (фото)

Інна Стець поділилась враженнями про роки навчання у Тернопільській Українській гімназії імені Івана Франка в 11 Б класі.

Кожен рік запам’ятався по-своєму, – розповідає дівчина.

“Ми поступили в гімназію в 5 класі. Цей рік запам’ятався дуже сильно, тому що все було новим, ми знайомились з однокласниками, вчителями, ознайомлювались з школою. 6 клас- з’явились нові предмети і всі дуже захоплено старались їх вивчати. 7 клас- у класі появились компанії, кожен знайшов кращого друга, і здається в 7,або в 6 класі (точно не пам’ятаю) до нас прийшло двоє нових учнів. 8 клас – ми почали брати участь у змаганнях з аеробіки, і кожного разу починали готуватись за 3-4 дні до змагань та отримували призові місця. 9 клас- всі вчителі попереджали нас, що в нас екзамени, але ми ніяк не могли цього зрозуміти, і збагнули це вже на самих екзаменах. 10 клас-напевно найкращий з років у школі, так-як нас нічого не хвилювало, цього року ми відпочивали. 11 клас- запам’ятався репетиторами, підготуванням до ЗНО та до випускного.

Своїм однокласникам хочеться побажати удачі,терпіння та мудрості у ЗНО. Поступити у бажані університети, добитись успіхів у всіх своїх починаннях.. Здоровя,кохання, і головне, залишайтесь такими як ви є)”

Бажаєте і Ви розповісти про свій випускний, про улюблених учителів та друзів – пишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua.

Коментарі вимкнені.