“Погляду” відомо, хто встелив хмарами виступ “Океану Ельзи” у Тернополі

На концерті легендарного «Океану Ельзи» у Тернополі, фанати планували стріляти хлопавками, але вирішили, що білі паперові хмаринки в руках виглядатимуть красивіше. І не помилилися. Святослав Вакарчук сказав, що це був найкрасивіший флеш-моб з усіх, які музиканти бачили.

 

 

 

«Погляд» дізнався, хто «стоїть» за цією ідеєю з хмаринками. Це троє тернополян: студенти Мар’яна Коломієць та Петро Ваховський,

 

а також школярка Вікторія Корінь.

Мар’яна та Петро займалися організаційними питаннями. А подала ідею Вікторія Корінь. Саме її усі вважають ідейним натхненником «хмаринок».

–          Взагалі варіантів було надзвичайно багато, – розповідає Петро Ваховський. – Минулого року на концерті «Океану Ельзи» ми вже організовували флеш-моб (з бульбашками – прим.ред.). Цьогоріч захотіли вже чогось оригінального, нового, такого, щоб надовго запам’яталось і учасникам гурту, і самим учасникам флеш-мобу.

За словами Петра, попередньо варіантів флеш-мобу було декілька: і обійматись під час звучання приспіву композиції “Обійми”, і стріляти хлопавками коли звучатиме “Стріляй”, підіймати вгору кольорові стрічки на “Бодегіті”.

–          Обрали останній варіант – з паперовими хмаринками, бо його підтримала більшість, – каже Петро Ваховський. –  Адже це був найоптимальніший варіант – хмаринки легко вдома вирізати навіть у великій кількості, легко донести до стадіону, а якщо їх буде багато, то це мало б дуже гарно виглядати.

Усі задуми оргкомітет попередньо обговорював з тими тернополянами, які виявили бажання долучитися до подарунку улюбленому гурту. Коли визначилися, що будуть робити, почали узгоджувати організаційні питання, визначили розміри, вигляд хмаринок, їх кількість та інше.

–          Не можу однозначно сказати чи очікували ми таких результатів, що вся фан-зона буде “встелена хмарами”, але орієнтовно знали кількість, – продовжує Петро Ваховський. – Бо майже усі, хто вирізав хмаринки, записував їх кількість у спеціально створеній групі в соцмережі Вконтакті.

На жаль, сталося так, що сам Петро не зміг прийти на концерт, хоча уже й квиток мав. Але, каже, що переглядав концерт на відеозаписах, фотографіях і складав своє враження із розповідей знайомих та друзів.

–          Ритмічні рухи з хмаринками вправо-вліво, вверх-вниз, це вийшло незабутньо! – ділиться Петро. – Дівчата розповіли мені, що це було вражаюче, все було чудово, і головне Славкові Вакарчуку сподобалося – він навіть взяв собі одну хмаринку напам’ять.

Наступного року гурт “Океан Ельзи” святкуватиме 20-річчя. Чи вигадають тернополяни найкращий подарунок до такої круглої дати? Організатори бульбашкового та хмаринкового флешмобу у Тернополі кажуть, що наразі про це ще не задумувалися.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.