20 вантажівок харчів та 2 машини “швидких” поїхали з Тернопільщини у АТО

Священики Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Віталій Козак, о. Володимир Фірман та о. Василь Баглей благословили 20 вантажівок харчів вагою 320 тон та дві карети “швидкої”, які 25 грудня тернопільські аграрії відправили в зону АТО.

Отець Василь Баглей, сотрудник парафії Успення Пресвятої Богородиці смт. Козова, супроводжує вантаж, а вже в пункті призначення проведе духовні зустрічі з військовими, відслужить для них Богослужіння. За погодженням з керівництвом Міністерства оборони вантаж буде доставлено в одину з військових частин Харкова, а вже звідтіля, за розпорядженням Міноборони, розподілено за призначенням.

На Тернопільщині до акції доєдналось близько 50 аграріїв області. Як зазначає керівник ради об’єднання сільгоспвиробників Тернопільщини та генеральний директор корпорації «Агропродсервіс» Іван Чайківський, така незначна кількість аграріїв це, можливо, їхнє недоопрацювання, проте це приклад для всієї України, що потрібно єднатись.

«Наша маленька Тернопільська область показує приклад всім аграріям. Ми змогли об’єднатись в єдине ціле та зібрати допомогу для бійців. Якщо б так само чинили всі аграрії України, наша армія була б повністю забезпечена продуктами харчування», – зазначає Іван Чайківський.

Загалом захисникам Вітчизни аграрії відправили майже двадцять вантажівок борошна, цукру, крупи семи видів, рису, макаронів, м’яса, олії тощо. Також спеціально до різдвяних свят бійцям передають складники до куті – спеціально підготовлену пшеницю, мед, горіхи, родзинки, мак, а також згущене молоко, шоколад та печиво. Загалом кількість продуктів зібрано на суму 1,5 млн. грн.

Очікується, що гуманітарна колона прибуде до Харкова26 грудня. А машини швидкої допомоги, які призначені для бійців батальйонів «Айдар» та «Тернопіль», вояки самостійно доправлять у найгарячіші точки східних теренів України.

Джерело: http://www.tze.org.ua/ostanni-novyny/

Коментарі вимкнені.