Поліцейські попереджають водіїв Тернополя

Тернопіль. До правоохоронців із заявою звернувся житель обласного центру і повідомив, що з переднього пасажирського сидіння його автомобіля «Рено» викрадено планшет.

Чоловік залишив машину на стоянці поблизу обласної дитячої лікарні. Повернувшись за півгодини, виявив відчиненими дверцята і відсутність гаджета вартістю три тисячі гривень.

-Зловмисники викрадають усе, що представляє для них матеріальну цінність: автомагнітоли, ноутбуки, реєстратори, навігатори, іншу техніку, а також жіночі сумки, барсетки, документи, гроші. Бували випадки, що знімали із сидінь чохли, – розповідає заступник начальника кримінальної поліції Тернопільського відділу поліції Любомир Довбуш. – Лише декілька хвилин необхідно крадіям, щоб поцупити залишені в салоні речі. Власники паркують свої авто в людному місці, в надії, що крадії не наважаться залізти до салону, а повернувшись за декілька хвилин, виявляють розбите скло чи пошкоджені замки дверцят в автомобілі і пропажу особистих речей.

Аби зменшити ризики стати жертвою такого роду крадіїв поліцейські радять власникам не залишати в транспортних засобах цінних речей.

Коментарі вимкнені.