45 правоохоронців з Тернополя поїхали на 45 днів у АТО

45 правоохоронців поїхали на 45 днів в зону проведення антитерористичної операції.
Українських захисників благословив благочинний Збаразького району прот. Іван Лесик, який разом із присутніми молився та попросив Божої опіки, настанови для українських захисників, щасливого повернення.
Дотримуватися дисципліни, законності та допомагати товаришам по службі, – з такими словами звернувся до бійців батальйону спецпризначення «Тернопіль» виконуючий обов’язки начальника обласного управління поліції Олександр Богомол.

– Дотримання дисципліни є запорукою нашого успіху, – каже Олександр Богомол. – Ви – обличчя нашої області і людей, які стоять за моїми плечима – батьків, дружин, дітей. Ваші рідні і близькі дивляться та пишаються вами. Ви повинні стежити за собою і своїми колегами, допомагати один одному. Основна вимога до вас – зберегти життя і здоров’я, виконати ті завдання, які перед нами ставить держава і люди.

За словами голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни, за час військових дій на Сході побувало уже близько п’яти тисяч бійців з Тернопільщини. Саме вони уже другий рік забезпечують мир та порядок на територіях Донецької та Луганської областей.

Коментарі вимкнені.