Активісту Правого Сектора з Тернополя загрожує довічне

30-річний активіст “Правого сектора” Андрій Козюбчик твердить, що не стріляв на ураження в той вечір, коли пострілами з пістолета поранив представників майданівської самооборони та заступника голови КМДА Богдана Дубаса.

Як вдалося з’ясувати, сайту Реально, Андрій Козюбчик, останні декілька років проживав в Тернополі і був активним членом Тризубу імені Степана Бандери, а  народився і виріс у Кривому Розі.

Свідчення потерпілих та підозрюваного збігаються. Самооборонівці намагались перевірити пакети, що ніс активіст “Правого сектору”. Коли той відмовився, зав’язався конфлікт. Козюбчик визнає, що стріляв. “Люди спровокували”, – пояснив він. Не спростовує й того, що на володіння вогнепальною зброєю не мав права. “Пістолет ПМ. Я його знайшов”, – пояснив підозрюваний походження знаряддя злочину.

Стрілка Андрія Козюбчика суд залишив під вартою   Активіст ПС наголошує, що після конфлікту добровільно здався міліції. А стріляти на ураження наміру взагалі не мав. “Я не хотів прицільно, на ураження стріляти. Тому, як мені здавалось, стріляв вниз”, – твердить стрілок.

Версію захисту розлого витлумачив адвокат. “Його чекають чоловік 20 з битками, палицям, в одного в руці пістолет Макарова. Він сприйняв це як загрозу життю. І дістав свій пістолет. Потім був залитий сльозогінним газом. Він був осліплений і дезорієнтований. Це самозахист”, – наполягає юрист Андрій Осипов.

Інша точка зору – в обвинувачення. Прокуратура каже, що має докази, котрі суперечать попередній версії. “Наявний відеоматеріал, де безпосередньо видно, хто і як вчиняє злочин. На ґрунті конфлікту відбувся замах. І постріли були цілеспрямовані”, – твердить прокурор Шевченківської прокуратури столиці Ярослав Захарченко. Як уже повідомлялося, суд залишив під вартою винуватця стрілянини на Майдані. Козюбчику інкримінується замах на умисне вбивство. Санкція статті передбачає до 15 років за ґратами або покарання довічним ув’язненням.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/kyiv/aktivistu-pravogo-sektora-zagrozhuye-dovichne-za-strilyaninu-na-maydani-343294.html

Коментарі вимкнені.