Першу обіцянку Матрифайло не виконав. Що буде далі?

Під час зустрічі громадських активістів із начальником управління обласної ДАІ Андрієм Матрифайлом 20 березня, чиновник розповів, що приватному підприємцю Тешнеру Миколі Ярославовичу вручено приписи, щодо приведення наданих йому в користування парковок у відповідність до погодження ДАІ та схем організації дорожнього руху та встановлення дорожніх знаків до першого квітня.

Коли журналіст “Погляду” запитала третього квітня у Андрія Васильовича, чи зробив підприємець усе, що від нього вимагалося, начальник УДАІ відповів, що зараз тривають перевірки і до кінця цього тижня (до 4 квітня) пацівники ДАІ збиратимуть інформацію. В суботу-неділю її планують опрацювати і в понеділок (7 квітня) можна буде почути, яке рішення прийняли ДАІвці щодо стану платних парковок у місті.

Нагадаємо, Андрій Матрифайло обіцяв, що інформацію щодо приватних парковок ДАІ буде надавати в ОДА, обласну раду і далі в прокуратуру, “щоб звертали увагу на ці всі речі”.

Video streaming by Ustream

Video streaming by Ustream

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Першу обіцянку Матрифайло не виконав. Що буде далі?

  • 12:48 | 7.04.2014 о 12:48
    Permalink

    Звертаємось до всіх тернополян та керівництва УМВС у Тернопільській області з проханням звернути увагу на начальника УДАІ в Тернопільській області Матрифайла А.В. Після повернення на посаду Матрифйла, працювати в ДАІ стало неможливо, нічого людського в ньому немає.Він постійно всіх лякає санкіями, погрожує звільненням, звинувачує в хабарництві, хоча сам недавно з даної посади з соромом став дільничим інспектором у Бережанському районному відділку міліції, за незаконну надбавку до заробітньої плати у сумі 42 тис. грн та інші корупційні дії. Ніхто не забув, як він вимагав по 1000$ з начальників ДАІ районів за те, щоб приєднати їх до УДАІ області, щоденнні побори з екіпажів після зміни, купівлі-продажі посад у даній структурі,”грошові відкати” за “кришування” окремих підприємців і т.д. Ні для кого не секрет, що Матрифайло А.В. “відновив своє чесне ім’я” у Львівському аеляційному суді за 120 тис.$, а зараз грає правильного керівника, перекидаючи всю вину на підлеглих. Бідака Матрифайло так важко працює, і при заробітній платі у розмірі 7 000 грн, будує 2 вілли у селі Підгородньому, попри людське око їздить на машині своєї дружини — toyota corolla, хоча у самого в гаражі стоїть джип, знятий з реєстрації.Що можна говорити про людину, котра допустила, щоб рідний син жив у гуртожитку з колишньою дружиною, при тому, що квартира, отримана Матрифайлом А.В. “за чесну роботу” у міліції і “служіння українському народу”, пустує.Така людина,як Матрифайло А.В., не гідна носити звання офіцера, йому в жодному разі не можна давати владу, оскільки, щоб досягнути своєї мети — стати началькиком УМВС у Тернопільській області, дана особа йде по головах, і ні перед чим не зупиниться! Просимо тернопільську громаду відреагувати на дане звернення,в противному разі, ми вимушені будемо звертатись до Міністерства Внутрішніх Справ України!!

  • 13:03 | 7.04.2014 о 13:03
    Permalink

    Шановні мешканці міста Тернополя!Для того, щоб захисти себе від хабарників, таких як Матрифайло, а також тих людей хто його тримає (ВО “Свобода”),зокрема,Кайда О.П. нам необхідно спільними зусиллями виступити проти них.Після нещодавного призначення Облещука В.К. як начальника УМВС у Тернопільській області,”тернопільські царьки”,які є вихідцями Свободи почали збирати мітинги протесту проти даного керівника.Матрифайло А.В. також ніяк не може змиритися з даним призначення, оскільки правляча на Тернопільщині партія Свободи “пропихала” на керівника УМВС у Тернопільській області саме його.Всім зрозуміло, чому саме така позиція – а для того, щоб один хабарник прикривав корупційні дії інших, таких самих!!!

Коментарі вимкнені.