Бездіяльність мерії призводить до забруднення Тернопільського ставу

Самовільний скид неочищених стічних вод у Тернопільський став зафіксовано Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області.

Під час обстеження відібрано проби неочищених стічних вод з колектора р. Рудка та води поза його межами. Результати вимірювань показали, що якість води у ставі в місці впадання колектора погіршується. Збитки, завдані довкіллю внаслідок скиду, склали 61,424 тис. грн. Повторним обстеженням 8 червня інспекцією встановлено, що скид неочищених зворотних вод призупинено.
Дане порушення має місце через бездіяльність Тернопільської міської ради в частині здійснення делегованих повноважень. У результаті останньої перевірки в грудні 2016 р. Тернопільській міській раді було офіційно направлено пропозицію вирішити питання щодо недопущення скидів дощових вод у Тернопільський став та у р. Серет без очистки, визначити балансоутримувача дощових мереж, розробити правила приймання поверхневого стоку в тернопільську міську дощову каналізацію. Міська рада даної пропозиції не виконала.

Тижневик “Номер один”

Коментарі вимкнені.