Біля озера тернополяни можуть безкоштовно посидіти в Інтернеті

На території парку ім. Т.Г. Шевченка запрацювали безкоштовні Wi-Fi точки доступу до мережі Інтернет. Це стало можливим завдяки реалізації спільного проекту Тернопільської міської ради, ТОВ «БіттерНет», ПП «Колумбус». За словами директора комунального підприємства «Тернопіль Інтеравіа» Івана Сорокаліта, уже до кінця серпня цього року безкоштовний Інтернет буде у всіх парках Тернополя.

Міський голова Тернополя Сергій Надал, відзначив, що ідея впровадження безкоштовного Інтернету у парках міста назрівала уже давно.

«Сьогодні ми живемо в інформаційному суспільстві, – відзначив Сергій Надал. – Є потреба щодня зазирнути у всесвітню павутину для отримання тієї чи іншої інформації. Ми вирішили зробити для тернополян безкоштовний Інтернет у парках, щоб жителі  та гості міста навіть на природі, на відпочинку мали змогу перевірити пошту, відіслати дані чи фотографії і зрештою поспілкуватися з різними та близькими через різноманітні соцмережі».

Сьогодні відповідне обладнання встановлюють у решті парків міста, і уже до кінця серпня безкоштовний Wi-Fi-Інтернет буду в усій парковій зоні Тернополя.

-1 thoughts on “Біля озера тернополяни можуть безкоштовно посидіти в Інтернеті

 • 12:46 | 5.08.2012 о 12:46
  Permalink

  Ага. Бомбезно буде. Отже скоро, очікуйте:
  діти, що граються самі, поки їхні батьки сидять в інтернеті
  двоє закоханих, що сидять на одній лавці і переписуються через твітер
  компанії, що зустрічаються з якого поводу (студенти прогулятися, відпочити, загоріти, компанії на відпочинку, корпоративи і т.п.) тепер будуть не спілкуватися – а сидіти в інтернеті і слідкувати, хто швидше фотки в соцмережі викладе.

  Надал може розумний чоловік, але тут він щось пропустив. І пропустив серйозно.
  Нація зубожіє без мови. Ми кричимо, що закон про мови – зло.
  А самі що робимо.
  Ми перестаємо вміти говорити. Вміти спілкуватися. Вміти шукати спільну мову. Ми перестаємо вміти бути разом, робити щось разом, відпочивати разом.

  Я взагалі вважаю, що парк має бути парком – а не тупим повторенням обстановки дому.
  В парку не повинно бути пивних палаток, вай-фай інтернету, купи моніторів і т.п.
  Парк має бути зелений, чистий і спокійний.

  І ті хто туди приходять – мають прагнути відпочинку і зміни обстановки.

  Тому я категорично не підтримую Надала, і пропоную йому ще раз подумати…

  • 09:43 | 6.08.2012 о 09:43
   Permalink

   Ігорко, та чого ти так проти соц. мереж. якщо хтось хоче сидіти в компютері він це і буде робити вдома. А так є можливість зробити це надворі, дуже кльово буде сісти з коханою, з нетбуком, включити романтичний фільмець і милуватись свіжим повітрям. + програмісти зможуть віддалено працювати на свіжому повітрі а не в 4 стінах. шукай більше позитиву в цій ідеї! Далі від мера очікую обіцяної карти з GPS даними маршруток!

   • 22:43 | 6.08.2012 о 22:43
    Permalink

    Та ну я не проти соц.мереж. Був би проти – шукав би спеціалістів для розгрому останніх….
    Я проти “заінтернетизованості”… От і все.
    Відпочиваючи, людина має відпочивати.
    Програмісти, на свіжому повітрі.
    Андрій, де ти таке бачив. http://www.tsuricom.com.ua/dofis/dofis1.jpg
    Ось так приблизно виглядає робоче місце толкового програміста.
    А щодо фрілансерів. Їм що, 3G модемів мало?????
    Я не песиміст, проте, часто прикриваючись “вишукуванням і підставлянням плюсів”, багато людей пропихає потрібні їм речі. Як не крути.

    п.с. На рахунок коханої, то в мене своя думка. Але як казала одна моя знайома: “Ігор, таких мамонтів залишилося тільки двоє – ти і мій коханий”

    п.п.с. Толку буде з такої карти. Ну їздять вони. Та й добре. Пробки на дорогах, аварії (які по годині не можуть розрулити), відключення світла (зупинка тролейбусів) – ну і сам стан доріг – ото основні критерії роботи (полюдської) маршруток.
    Ну, я ше не врахував тупої розмітки і непотрібних знаків. І навпаки – відсутність всього перерахованого там де це потрібно.
    Ну і тут ше така річ. Коли наприклад біля з/д вокзалу треба чекати хв 15, поки відїдуть тролейбуси, в які завалюються люди з поїздів, маршрутки, тоді ще дочекатися поки в ту маршрутку зайдуть пасажири, пропхавшись серед пенсіонерів, які навіть коли і побачили, що відмовляють попереднім – все одно пхаються. І ше зїхати від вокзалу до 6 магазину. Ну і шо після того? Штрафувати кожного бо не по графіку рухається? Та толку тоді з того жіпіес

 • 10:13 | 7.08.2012 о 10:13
  Permalink

  та за марщрутки зручно має бути. від роботи до зупинки 1хв, а маршрутку чекаю там біля 15хв. а так глянув де вона на карті вийшов і зразу в маршрутку.

  а на рахунок віддаленої роботи то ти помиляєшся. от тобі пост в підтвеодження http://habrahabr.ru/post/145884/

Коментарі вимкнені.