Боротьба за чисте тернопільське повітря триває, хоча винуватці повністю ігнорують судовий процес

24 квітня в Тернопільському міськрайонному суді відбулося судове засідання, де мешканці Тернополя вимагають скасування (розірвання) договору про “Спільну діяльність” між КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” та ТОВ “Тернопільтепло”, бо саме використання цього договору і є основою для розкрадання коштів тернополян, які ми платимо за тепло в наших оселях та інструментом для розкрадання бюджетних коштів, виділених на реконструкції котелень. Про це повідомляє громадська активістка Юлія Мамчак.

Результат даного судового засідання – суд перенесли на 14 травня через неподання КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” та ТОВ “Тернопільтепло” письмових заперечень. За словами Юлії,  відповідачі повністю ігнорують судовий процесу.
Також відбулися чергові судові засідання в м. Київ по справах щодо скасування “Висновків Державної екологічної експертизи” між мешканцями м. Тернопіль (велика їм подяка за участь) та МІНІСТЕРСТВОМ ЕКОЛОГІЇ УКРАЇНИ.

  • Ми надали до суду нові незаперечні докази порушень і тепер будемо чекати Перших позитивних для нас рішень. Маю надію, що вже перші рішення будуть в ТРАВНІ. Адже боротьба проти котелень на торфі триває!  Хоч і перейшла у фазу письмових судових дебатів. І нам потрібно пам’ятати, що кінцеве вирішення цього питання все ж буде залежати від НАС…. Адже потрібно буде ще донести до наших місцевих депутатів, що цього БЛАГА Тернополю не ПОТРІБНО, – пише жінка у мережі Фейсбук.

Коментарі вимкнені.