Брати з Тернополя вдруге випадково потрапили на шоу талантів

23 квітня майже сотня талановитих людей різного віку з усього Тернопілля з’їхалася до ПК «Ватра». Там відбувся відбірковий тур конкурсу «Тернопіль має талант». Організатори себе ніяким чином не пов’язують до всеукраїнського телевізійного шоу. Просто роблять свій проект на основі популярного конкурсу.

Відбір у фінал триватиме в два етапи – по 30 людей кожного разу. Ось і цього разу, у понеділок, визначили тридцятку найталановитіших.

Серед них і гості «Погляду» – близнюки Роман та Богдан Барабаш, котрі вже мають досвід в подібних шоу. Так, вони пройшли відбірковий тур на шоу «Україна має талант-4». Але до фіналу не потрапили.

–          Коли 16 червня у Тернополі тривав відбір на «Україна має талант-4», – розповіли «Погляду» брати,  – ми просто пішли підтримувати свою подругу Дану Бойко, яка співає вже вісім років. Спочатку думали співати з нею, як тріо.  Але потім вона передумала, то ми уже співали з братом окремо від неї.

Так само й цього разу хлопці потрапили на відбір у тернопільському конкурсі випадково, знову підтримуючи подругу Дану Бойко. Вона, до речі, теж увійшла в тридцятку тих, хто пройшов кастинг на конкурс «Тернопіль має талант».

–          Так вже доля для нас складається, – каже Роман Барабаш, – що отака підтримка «за компанію» переростає у наші власні виступи. Цього разу ми заспівали «Чорнобривці» та «Червону руту». Публіка дуже тепло нас сприйняла, а всі троє суддів навіть аплодували.

До речі, хлопці навіть не знають, що за люди були суддями даного відбору.

–          Нам сказали, що буде два фінали, – продовжує Роман Барабаш. – В кожному фіналі виступить по 30 учасників різних жанрів. Потім ті 60 щасливчиків змагатимуться між собою за три призові місця. За 1 місце організатори обіцяють 5 тис.грн, 2 місце – 3 тис. грн, 3 місце – 2 тис. грн.

Люба Вовк, «Погляд»

Редакція інтернет-видання «Погляд» щиро вітає хлопців з таким успіхом. Бажає творчої наснаги та здоров’я іти далі вибраним шляхом.

А на нашому сайті з часом читачі зможуть прочитати детальне інтерв’ю з Романом та Богданом Барабашем, з якого дізнаються:

–          яке ж воно – шоу «Україна має талант» – за лаштунками,

–          що завадило тернополянам Барабашам вдало виступити у четвертому сезоні цього шоу,

–          яке відношення вони мають до програми «Ревізор» та Ольги Фреймут,

–          у кого із відомих зірок шоу-бізнесу хлопці брали інтерв’ю і що при цьому запитували,

–           хто «поклав око» на талановитих та мегапозитивних Романа та Богдана у Київському національному університеті культури і мистецтв

 

Коментарі вимкнені.