“Через деякий час можемо їх зустрічати в цинку” – як збирають військових на війну

Тернополянці Катерині Бойко довелося в потязі їхати разом з мобілізованими хлопцями. Усі вони родом з Тернопільської області і саме повертались з навчання. Незабаром усі мають бути відправлені у зону АТО. Катерина поцікавилась у хлопців їхнім оснащенням.

– Питаю – шоломи маєте? Один каже – я сам собі купив кевларовий б/у, другий в руках каску звичайну тримає, інші взагалі мовчать. Питаю – броніки маєте? Який клас? В броніку був тільки один. Решта (але всі) мають тільки розгрузки. Камуфляжі майже у всіх різні, деякі заштопані. Хто в берцах, хто в кросівках. Питаю – їсти маєте що? Кажуть, що тернопільські волонтери підігнали харчі. Питаю – дітей маєте? Хто має одну, хто дві дитини… Тепер увага питання!!! Де забезпечення ЗСУ, про яке щодня нам розказують високі генерали і міністр? Грошей виділено немало, хлопці (майже ) голі-босі, куди йдуть гроші? P.S.Страшно усвідомлювати , що провівши в розмові з ними декілька годин , через деякий час можемо їх зустрічати в цинку…

Нагадаємо, що мешканців Тернопільщини також обурює те, що під час навчання мобілізовані бійці байдики б’ють і навіть не думають вчити стріляти. 

-1 thoughts on ““Через деякий час можемо їх зустрічати в цинку” – як збирають військових на війну

  • 15:59 | 22.09.2014 о 15:59
    Permalink

    http://vgolos.com.ua/news/komanduvach_suhoputnyh_viysk_zvynuvatyv_volonteriv_u_brehni_157745.html
    скидаю ссилку, де ви можете прочитати ЦИНІЧНІ висловлювання генерала пушнякова (спеціально пишу з маленької букви) про забезпечення всією амуніцією. Насправді волонтери і годують , дягають і ще лікують. Волонтерам здоровя і терпіння, наснаги.

Коментарі вимкнені.