Через саботаж міської влади тернополяни не можуть оформити право власності на своє житло

До «Народного контролю» у Тернополі звернулися інвестори в будівництво, котрі через саботаж міської влади не можуть оформити право власності на своє житло.

Рік тому люди вклали гроші у будівництво, що на вулиці С. Бандери, 36. Житло давно здали, а мешканці розпочали ремонти у квартирах. Та вже невдовзі зіткнулися з проблемою: через те, що міська влада зволікає із видачею довідки про сплату пайового внеску, люди втридорога платять за комунальні послуги.

«Нам нараховують за газ та електрику за комерційними тарифами, адже не маємо свідоцтва про право власності. Хоча будинок здали 2-3 місяці тому, квартирний відділ зволікає із видачею необхідної довідки», – говорить вкладник у будівництво Валерій Михайлович.

Забудовник підтвердив, що із невідомих причин міська влада уже два місяці не видає довідку.

«Після сплати пайової частки міська рада так і не видала мені довідку, яка це підтверджує», – пояснює директор ТДВ «Таксопарк», забудовник Михайло Мельник.

Юридичний консультант ТДВ «Таксопарк» Олена Степанова пояснює: додних законних підстав для таких дій міської ради нема.

«Забудовник ТДВ «Таксопарк» виконав усі умови, передбачені договорами про дольову участь у будівництві. Будинок зданий, отримано сертифікат відповідності проекту і готовності до експлуатації. Жодного письмового повідомлення про те, що є якісь порушення, забудовник не отримував», – переконує юрист.

Свою версію подій висловила власниця однієї з квартир Світлана. На її думку, забудовник не дав потрібного хабара, тож тепер йому чинять тиск.

Аби розібратися у ситуації, журналісти «Народного контролю» впродовж двох тижнів намагалися отримати від міського квартирного відділу хоч якісь пояснення. Та коментувати ситуацію вони відмовилися.

«Народний контроль» і надалі вивчатиме цю ситуацію.

Коментарі вимкнені.