Через Сергія Міхалка та гурт Brutto у Тернополі піднялась температуру повітря

14 лютого нарешті відбувся довгоочікуваний великий виступ гурту BRUTTO (ex ЛЯПИС ТРУБЕЦКОЙ) у Тернополі в концерт холі “ПОДОЛЯНИ”!

Танцювальний майданчик концерт-холу міста просто ревів від пронизливого панку й вибухової енергії бруттівців, які в агресивності виконання своїх пісень пішли далі, ніж Ляпіс Трубецькой. Це сміливі та зухвалі хлопці на чолі з «обезбашенним» вокалістом, у якого свої рамки поведінки, свої закони й чхав він на громадську думку. Він нахабний оптиміст, який зміцнює віру людини в себе та вчить її здобувати внутрішню свободу. Відвідувачі відчували атмосферу шаленого«панківского пауер-ліфтингу для дітей та божевільних» від бригади революційного чаду й творчого опору імені Орнелли Мутті .На концерті було не просто весело – а “офігенно-круто”, адже Міхалок вміє піднімати температуру повітря під час концертів. І робить він це просто й невимушено. Виступ гурту – це більше, ніж просто концерт. Це бій з лінню, зміцнення віри в себе і звільнення від внутрішніх кайданів. Концертний зал ледве вмістив фанатів екс-Ляпісів. Публіка вражала різноманітністю – від підлітків до старших чоловіків та жінок, які сиділи за окремими столиками. Група заспівала новий сингл “Гаррі”, кілька зовсім нових пісень та старі улюблені хіти “Ляпіса Трубецького” .

“Нам би хотілося сьогодні згадати окремо про нашого з вами Героя – Михайла Жизневського, учасника українського Майдану. Цей хлопець, білорус, загинув, захищаючи українців, майданівців . Цей хлопець загинув від рук сволоти, знаючи, що допоміг Україні. Це знак для білорусів, які також хочуть аби в них відбулися зміни в країні на кращі. Ми не хочемо залежати від Росії, пентагону, Вашингтону, нам насрати на Обаму, Меркель і Совок, ми хочемо вирішувати свою долю самі, Я звичайний хлопець, але мені набридло жити, знаючи, що хтось там своїм підписом вирішує мою долю. Я співаю про те, що мені дуже дороге. Чесно працюй, люби свою країну, історію, радій життю. І хай швидше здохне той проклятий, п’яний, гопніческий бидло-савок. Зараз я крикну те, що для мене є дуже дорогим: “Живе Білорусь! Слава Україні!” – каже із сцени посередині виступу співак Сергій Міхалок.

Нірвана

Коментарі вимкнені.