Чого можуть навчити медиків-волонтерів на Тернопільщині?

У рамках Всеукраїнського збору-вишколу медиків-волонтерів, який тривав на території  навчально-оздоровчого комплексу ТДМУ ім. І. Я Горбачевського «Червона калина» у смт. Дружба Теребовлянського району  з 14 по 16 листопада, провели стрес-тест – відпрацювання  практичних навиків, отриманих під час вишколу  на «умовному» полі бою, під звуки пострілів холостими набоями, шумовими та димовими гранатами.

Збір–вишкіл зібрав близько 80 медиків-волонтерів з різних областей України. Провели такий захід з ініціативи громадської організації «Медичний загін спецпризначення «Білі берети» та за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації.

Основною метою вишколу була  підготовка фахівців, які б володіли навиками надання першої домедичної допомоги, зуміли організувати надання медичної допомоги у надзвичайних ситуаціях  та в разі необхідності керували б мобільними медичними пунктами і службами на полі бою.

Учасники заходу отримали сертифікати проходження медичних навчань. Під час офіційного закриття вишколу заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра подякував організаторам  і наголосив, що у теперішніх умовах проведення такого заходу є просто необхідним.

Коментарі вимкнені.