Через двох українців світ сьогодні забув про війну у нас. Підсумок дня від Дзвінки Торохтушки

Доброго вечора, дорогі файномістяни!
Незважаючи на сіренькі погодні умови пізньої осені, такі самі сірі новини, ми з вами, все-одно, створюємо передумови Перемоги. Хто б там чого не говорив. А говорили нині всіляке, на різних рівнях і з різною метою.
1. Говорили нині Міністри закордонних справ Вальтер Штайнмайєр і Лавров. Недовго. Бо всі вже втомилися слухати кацапську брехню, що всім своїм виглядом і демонстрував гер Штанмайєр на брифінгу.

2.Після саміту G19, нарешті, до свого народу говорив нині сам Х@йло. Воно вважає, що учасники саміту почули Росію. Як мало треба для щастя: виявляється, що обійми з коалою і політичні дивіденти – то одне і теж. Хоча, в чомусь, воно і праве. Певно, що таки, почули. І послали.Подалі, десь во “глубіну сібірскіх руд..”

3. На українсько-норвезькому форумі говорив наш Прем’єр Арсеній Петрович. Діло говорив. Треба прокладати газо і нафтопроводи від норвезьких фйордів до таврійських степів. Це не лише вигідно економічно, але й історично справедливо. Давно пора відновити Шлях із варягів у греки.

4. Наш фейсбук-міністр МВС говорив сьогодні про те, що Росія не видала Україні з початку року жодного, передбаченого спільними домовленостями і угодами, злочинця.
Ну, тут я з Аваковим не згідна. Офіційно то, вона, звичайно, що не видала. Але, якщо покопатись у штольнях Донбасу, то, напевно, можна нарити там останки багатьох цікавих для МВС осіб, котрих воно роками розшукувало. Ну, це я так: про справедливість.

5.А хітом сьогоднішніх розмов у Європі стали не наша війна на Донбасі і не світова стурбованість у форматі “Світ проти Путьми”. Масмедіа, великі і малі, по всьому світі говорили про двох українців, котрих затримали в Іспанії з тонною кокаїну. Ще точно не відомо, хто ці”герої”, але так хочеться вірити, що то хлопці на викуп “Містралів” у французів збирали…

6. А у файному місті сьогодні говорили не дуже. Підбивали підсумки четвертого року мера на службі у громади. Плюси, мінуси, дебет, кредит, інфрастуктура, чиновники і дороги…І от під шум цього порпання у мерських досягненнях, у парку Національного відродження продовжили рити котлован під готель. Великий, п’ятиповерховий. Котрий ніяк не зіпсує паркової зони, а навпаки її прикрасить і буде дуже корисним.

7. Керівники ЖЕКів звернулись до міської влади з проханням терміново узаконити підняття тарифів на їхні послуги. Оскільки нова ціна доллара диктує нову вартість послуг, котрі убогі наші ЖЕКи надають мешканцям собі у збиток, тобто за ціною старого доллара, чи що… Чекаємо. Бо, переважно, наші чиновники швидко задовольняють такі клопотанння.

8. Відзначились і тернопільські міліціонери. Піймали на гарячому работорговців, котрі постачали довірливу і практично безкоштовну робочу силу в Росію.Триває слідство.

9. І, вже традиційно, файне місто зустрічало одних бійців АТО, проводжало інших, збирало допомогу і кошти, тривожилось і молилось.І вірило. Що все буде добре.

Коментарі вимкнені.