“Чому нас не чують?” – тернополяни дали 10 днів міській раді

Відремонтувати дорогу у Пронятині, добудувати школу та облаштувати дитмайданчик вимагали мешканці цього мікрорайону під стінами міськради 20 серпня.

Люди зібралися пікетувати зранку, коли почалася сесія міськради. За їх словами, через погані дороги у Пронятин не хочуть їздити маршрутки, а також відмовляється їхати таксі. Проблеми мікрорайону двоє представників пікетувальників озвучили на сесії міськради. Вони дали владі 10 днів на вирішення цих питань. Інакше погрожують перекривати дорогу.

Люди просять відремонтувати шматок дороги біля зупинки, де їздять маршрутки.

– Перевізники скаржаться, кажуть, що їздити до нас не будуть, – каже мешканка Пронятина Наталях Балюк. –  Це віддалений мікррорайон, тут всі чиновники побудовані, і вони теж їздять цією дорогою з ямами.

22 роки мікрорайон відноситься до міста, а тут страшна глибинка, додає депатат від цього округу Наталія Карпишин.

– Недобудована школа тут помало валиться. Її почали будувати ще в 1998 році і так і не завершили. Ми зверталися в міськради, писали заяви, ходили на комісії, – каже вона. – До нас приїжджали на збори і постійно одне і те саме… Обіцянки. Ми розуміємо, що йде  війна, що в країні трагічні зміни. Але в той же час ремонтують набережну, тротуари в центрі та  витрачають кошти на ремонти доріг. Чому нас не чують?

20 хвилин

-1 thoughts on ““Чому нас не чують?” – тернополяни дали 10 днів міській раді

  • 07:42 | 21.08.2014 о 07:42
    Permalink

    Левків був мером і сам з Кутковець! Що він конкретно зробив для тих людей? Чи вони за чиїмось замовленням вирішили на Надалу злість зігнати?

  • 10:05 | 21.08.2014 о 10:05
    Permalink

    првокатори – однозначно. порахуйте кількість людей в Кутківцях і на решті мікрорайонах. І потім поділіть на гроші, що виділялися. от і бпобачите, чи дійсно Кутківці такі бідні.

Коментарі вимкнені.